Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Nové
911 S/T
Od 8 377 738 Kč vč. DPH
386 kW/525 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
3,7 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
300 km/h
Maximální rychlost
Zpět na začátek
Potěšení z jízdy bez omezení.

911 ve své nejryzejší podobě. Vyvinuto ve Flachtu. A vyrobeno s jediným účelem: maximální potěšení z jízdy. Porsche S/T kombinuje esenci z 60 let modelové řady 911 s puristickým důrazem na minimální hmotnost, dechberoucí úroveň jízdní dynamiky modelů GT a výrazně omezenou hlukovou izolaci. Výsledkem je bezprecedentní syntéza purismu, agility a unikátní jízdní dynamiky.

911 S/T Hlavní vlastnosti.

Nízká hmotnost do nejmenších detailů.

Uhlíkovými vlákny zesílené plasty, odlehčená skla, hořčíková kola a zmenšená hluková izolace vytváří s hmotností 1 380 kg z modelu 911 S/T nejlehčí 911 své generace.

Zdrženlivá ryzost.

Lakované karbonové díly, čisté tvary a důraz na podstatu: 911 S/T kombinuje zdrženlivost s unikátními jízdními zážitky.

Maximální potěšení z jízdy.

911 GT3 RS (WLTP)*
13,4
l/100 km
305
g/km

Rychle do zatáček, ještě rychleji z nich zásluhou dále upraveného vysokootáčkového atmosférického motoru 4,0 l odvozeného od modelu GT3 RS a zkrácené 6stupňové manuální převodovky GT, jejíž součástí je odlehčená spojka a jednohmotový setrvačník.

Nadčasový design.

Elegantní vzhled. Stříbrné nápisy a kola s exkluzivními ozdobnými středovými krytkami S/T vytvářejí výrazný kontrast k černé barvě Jet Black.

Sportovní interiér.

Černá kůže, karbonová skořepinová sedadla se středními částmi čalouněnými látkou s proužky a karbonové vnitřní kliky dveří podtrhují sportovní vzhled.

Chronograph 1 – 911 S/T.

Velmi speciální chronografy pro velmi speciální 911. Pro majitele 911 S/T jsou k dispozici hodinky Chronograph 1 – 911 S/T se sladěnými designovými detaily.

Porsche - Every curve counts.
Každá zatáčka se počítá.
Rychlé zatáčky. Vlásenky. Kola slávy. 911 S/T miluje všechny. Její vysokootáčkový atmosférický motor, zvýšený přítlak a sportovní výfukový systém v každé zatáčce zajišťují ryzí jízdní dynamiku, a také ten správný zvuk pro nejkrásnější silnice světa.
Objevit více
Každá zatáčka se počítá.
911 S/T (WLTP)*
13,8
l/100 km
313
g/km

4,0litrový vysokootáčkový atmosférický motor.

Přirozené sání přímo odvozené z motorsportu. Hrubý, robustní, originální. Se zásobou enormního výkonu. 911 S/T má připraveno působivých 386 kW (525 k). Další hlavní vlastnosti tohoto mimořádného vysokootáčkového plochého motoru: až 9 000 1/min, 4ventilová technika a 6 samostatně ovládaných škrticích klapek, z nichž každá pro ještě rychlejší reakce zajišťuje efektivní plnění spalovacích prostorů.

Odlehčená spojka s jednohmotovým setrvačníkem.

Tam, kde se spojuje motor s převodovkou, není prostor na kompromisy. Proto má 911 S/T instalovanou na míru navrženou odlehčenou spojku s jednohmotovým setrvačníkem. Lehčí setrvačník nepřispívá pouze k dosažení vysokých otáček motoru, ale také dále zlepšenou spontánností reakcí doslova rozvíří emoce.

Sportovní manuální převodovka GT.

Více zábavy na horách? Pro 911 S/T žádný problém. Podmanivou a spontánní akceleraci umožní přesné řazení zkrácené 6stupňové manuální převodovky GT. Manuální převodovka zároveň zajišťuje ryzí a ještě bezprostřednější zážitky z jízdy.

Porsche - Front double wishbone axle.
Přední náprava s dvojitými příčnými rameny.
Precizní brzdění a precizní řízení v zatáčkách: podvozek 911 S/T je naladěn tak, aby si s náhlými dynamickými změnami zatížení s přehledem poradil. Dvojitá ramena přední nápravy zajišťují ještě spontánnější odezvu řízení, a to zejména ve vysokých rychlostech. Lehké zkrutné příčné stabilizátory vyrobené z uhlíkových kompozitů maximálně efektivně zabraňují naklánění karoserie, a tím také zlepšují jízdní dynamiku.
Porsche - Specific S/T tuning.
Specifické naladění S/T.
Špičková výkonnost. Komfort. Zdrcující emoce. Každá 911 se vyznačuje svým vlastním naladěním. Model 911 GT3 RS je zaměřen na jízdu na okruhu. 911 Turbo kombinuje komfort a sportovnost a 911 S/T je navržena pro ryzí potěšení z jízdy. Proto má podvozek modelu S/T specifické naladění: je tužší, přímější a ryzejší. To vše pro ještě intenzivnější a pohlcující zážitky z jízdy.

Redukováno na to podstatné.

911 S/T má pohotovostní hmotnost 1 380 kg. To znamená, že jde o nejlehčí 911 ze stávající generace. Jedním z důvodů této skutečnosti je systematické snižování hmotnosti, které začíná u karoserie a pokračuje ve všech dalších oblastech. Druhým důvodem je purismus. Protože 911 S/T se obejde bez všeho, co by mohlo sebrat pozornost od potěšení z jízdy. O čem je řeč? O izolačních materiálech, zadních sedadlech nebo některých asistenčních systémech.

Uhlíkovými vlákny zesílené plasty.

Byly vyvinuty pro motorsport a jsou instalovány na mnoha místech modelu 911 S/T. Velké díly karoserie, jako je přední kapota, blatníky, dveře nebo střecha, jsou vyrobeny z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (CFTP). Stabilizátory, spodní kryt a ochranný rám¹ jsou taktéž vyrobené z tohoto inovativního, velmi lehkého a mimořádně pevného materiálu.

¹K dispozici na přání.

Porsche - Gurney Flap.
Gurneyho hrana.
911 S/T je vybavena automaticky výsuvným zadním spoilerem, takže v každé jízdní situaci má vhodně nastavenou plochu vytvářející přítlak. Na panelu spoileru je ale navíc umístěna ještě malá odtrhová lišta, takzvaná „Gurneyho hrana“. Tato karbonová lišta je vzpřímená a zvyšuje přítlak na zadní nápravě.
Porsche - Diffusers.
Difuzory.
Nejmenší možný odpor vzduchu. S tak velkým přítlakem, jak je potřeba. 911 S/T tyto protichůdné nároky spojuje inteligentní kombinací nasávacích otvorů, spoilerů a difuzorů. Na přední části se nachází široký splitter, vytvářející dodatečný přítlak na přední nápravě. Speciálně tvarovaný zadní difuzor s velkými průduchy vytváří podtlak, který 911 S/T ještě intenzivněji přisává k silnici.
Další kapitola
Panorama 360°: Design exteriéru

Spotřeba a emise.

911 GT3 RS (WLTP)*
13,4
l/100 km
305
g/km
911 S/T (WLTP)*
13,8
l/100 km
313
g/km
911 Turbo (WLTP)*
12,3 – 12,0
l/100 km
279 – 271
g/km

Panorama 360°: Design exteriéru

Porsche - The exterior in detail.
Exteriér v detailech.
Více informací
Exteriér v detailech.
Porsche - CFRP in exterior colour.
Uhlíkové kompozity v barvě karoserie.
Ryzí nenápadnost: 911 S/T je elegantně rezervovaná. Minimálně na pohled. Přední kapota, blatníky, dveře a střecha jsou vyrobené z uhlíkových kompozitů lakovaných v barvě karoserie, např. v černé nebo exkluzivní metalické modré Shore Blue.¹

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - Forged magnesium wheels.
Kovaná hořčíková kola.
Každý gram je gram navíc. To platí dvojnásob pro kola, protože u nich jde o rotační a současně neodpruženou hmotnost. Právě to je důvodem, proč tento výroční model GT3 RS má 20/21“ kovaná hořčíková kola s centrálním zámkem. Tato extrémně lehká kola jsou v kombinaci s designovým paketem Heritage lakovaná stříbrnou barvou Ceramica.¹

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - Gold-coloured lettering.
Zlatá označení.
Výroční model s designovým paketem Heritage se vyznačuje zlatě lakovanými¹ označeními. V této barvě provedený nápis „911 S/T“ na mřížce zadní kapoty motoru a nápis „PORSCHE“ dodávají zadní části obzvlášť elegantní vzhled. Nápisy ve zlaté barvě současně odkazují na historické modely 911.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - PCCB in Black.
PCCB v černé.
Ve světě motorsportu testované keramické brzdy Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) poskytují extrémně vysoký brzdný výkon a konstantní brzdný účinek. Jejich vynikající odolnosti vůči vadnutí zvyšuje úroveň bezpečnosti i při zpomalování z velmi vysokých rychlostí. Mimochodem, keramický brzdový kotouč je přibližně o 50 % lehčí než konstrukčně srovnatelné brzdové kotouče vyrobené z šedé litiny.
Porsche - Decal films in Ceramica.¹
Polepy v provedení Ceramica.¹
Další specialitou 911 S/T s designovým paketem Heritage: světlá barva Ceramica vytvářející jemný kontrast s barvou karoserie. V bílé nebo volitelně stříbrné barvě jsou k dispozici také pouze nápisy „PORSCHE“ na bocích nebo kruhy na dveřích. Libovolně si lze do těchto kruhů zvolit jedno- nebo dvoumístné startovací číslo, odkazující na dřívější úspěchy v motorsportu.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Historic Porsche Crest.¹
Ikonický znak Porsche.¹
Znak ze slavné éry. Součástí designového paketu Heritage jsou historické znaky z roku 1963, které jsou umístěné na přední kapotě, na všech čtyřech středech kol a na klíči od vozu.¹ Nápis „PORSCHE“ ve zlaté barvě a oranžové pruhy jsou poctou 60. výročí modelu 911.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - Silver-coloured grille.¹
Stříbrná mřížka motoru.¹
Ve spojení s designovým paketem Heritage jsou unikátní také vstupní a výstupní vzduchové otvory modelu 911 S/T. Vpředu, na přední kapotě a víku motoru mají mřížky stříbrnou barvu. Jsou velmi decentní a s jemnými otvory, když si uvědomíte, co se za nimi ukrývá.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Další kapitola
Panorama 360°: Design interiéru

Spotřeba paliva a emise.

911 S/T (WLTP)*
13,8
l/100 km
313
g/km

Panorama 360°: Design interiéru.

Porsche - The interior in detail.
Interiér v detailech.
Více informací
Interiér v detailech.
Porsche - Lightweight door trims.
Odlehčené obložení dveří.
Hmotnost byla ušetřena také na vnitřních stranách dveří. Z hlediska propracování však nedošlo k žádnému kompromisu. Ve spojení designovým paketem Heritage přidávají exkluzivitu výrazná poutka na otevírání a zavírací madla vyrobená ze semi-anilinové kůže¹ v hnědé barvě Classic Cognac. Ve standardním provedení jsou otevírací poutka vyrobena z látky a madla dveří mají karbonový obklad.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - CFRP full bucket seats.
CFRP celoskořepinová sedadla.
Výrazně sportovní atmosféru interiéru dodávají celoskořepinová sedadla vyrobená z plastů zesílených uhlíkovými vlákny (CFRP). Střední části sedadel představují odkaz na tradice a jsou čalouněné látkou se svislými proužky, které vhodně ladí s diagonální strukturou uhlíkových vláken. Kůží čalouněné bočnice sedadel poskytují mimořádně účinnou boční oporu a zajišťují stabilitu těla v každé zatáčce. Ve spojení s designovým paketem Heritage doplňuje design sedadel na hlavových opěrkách vyražený znak Porsche.¹

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - GT sports steering wheel.
Sportovní volant GT.
Neklouzavý GT sportovní volant padne dokonale do Vašich rukou. Je čalouněný klasickou černou kůží a v horní části doplněný středicím proužkem, který v zatáčkách ukazuje úhel natočení volantu a současně indikuje, kdy jsou přední kola opět v přímém směru po provedeném kontra. Na přání a jako odkaz na historickou tradici první 911 může mít znak Porsche podobu z roku 1963 a přístroje mohou dostat zelené stupnice s bílými čísly.¹

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - Two-tone at its finest.¹
Nejkrásnější podoba dvoubarevného provedení.¹
Interiér 911 S/T s designovým paketem Heritage kombinuje černou kůži Walknappa s přírodní semi-anilinovou kůží v hnědé barvě Classic Cognac. Nadčasová elegance tohoto provedení přitom nepostrádá ani svěžest a sportovního ducha. Odkaz na tradice plně respektuje kožené čalounění rozšířené na další položky a interiérový paket, které jsou navržené v klasicky pojatém dvoubarevném¹ provedení. S ním ladí i dvoubarevné dekorativní prošívání¹ a čalounění střechy z perforovaného¹ materiálu Race-Tex v černé barvě, které je dalším odkazem na minulost.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche Exclusive Manufaktur.
Porsche Exclusive Manufaktur.
Samozřejmostí je, že se při výrobě takto striktně limitovaného modelu, jakým je 911 S/T, ve značné míře uplatňuje skutečná řemeslná zručnost. Na víku úložného prostoru je v semi-anilinové kůži¹ vytlačen nápis, který ukazuje na její původ a současně také na to, kde designový paket Heritage vznikl – tento nápis zní: Porsche Exclusive Manufaktur.

¹K dispozici pouze ve spojení s volitelným designovým paketem Heritage.

Porsche - Only 1,963 examples.
Pouze 1 963 exemplářů.
Zlatá plaketa označující limitovanou edici s označením „911“, nápisem „60 Jahre 911“ a pořadovým číslem z edice 1963 vozů je umístěna na dekorační liště palubní desky. Tím dává výročnímu modelu postavenému k 60. výročí řady 911 skutečnou jedinečnost.
Další kapitola
Zvuk 911 S/T

Spotřeba paliva a emise.

911 S/T (WLTP)*
13,8
l/100 km
313
g/km
Zvuk 911 S/T.
Na otevřené silnici.

Nakonfigurujte si 911 S/T.

Vybraný
911 S/T
Nové
Porsche 911 S/T
WLTP*
13,8
l/100 km
313
g/km
Od 8 377 738 Kč vč. DPH
386 kW/525 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
3,7 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
300 km/h
Maximální rychlost
911 S/T
386 kW/525 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
3,7 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
300 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
13,8
l/100 km
313
g/km
Výška
1 279 mm
Šířka
1 852 mm
Délka
4 573 mm
Rozvor
2 457 mm
Technické specifikace

Počet válců 6
Vrtání 102,0 mm
Zdvih 81,5 mm
Zdvihový objem 3 996 cm³
Výkon (kW) 386 kW
Výkon (k) 525 PS
Otáčky pro maximální výkon 8 500 1/min
Max. otáčky motora 9 000 1/min
Maximální točivý moment 465 Nm
Maximální krouticí moment při otáčkách 6 300 1/min
Max. výkon na litr objemu (kW/l) 96,00 kW/l
Max. výkon na litr objemu (PS/l) 131,00 PS/l

Maximální rychlost 300 km/h
Zrychlení z 0 na 60 mph 3,5 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h 3,7 s
Zrychlení z 0 na 160 km/h 7,5 s
Zrychlení z 0 na 200 km/h 11,2 s
Pružné zrychlení (80-120 km / h), 5. stupeň 5,1 s
1/4 mile 11,6 s

Délka 4 573 mm
Šířka 1 852 mm
Šířka (včetně zrcátek) 2 027 mm
Výška 1 279 mm
Rozvor 2 457 mm
Průměr otáčení 10,4 m
Pohotovostní hmotnost podle DIN 1 380 kg
Pohotovostní hmotnost podle směrnice ES 1) 1 455 kg
Příp. Celková hmotnost 1 695 kg
Příp. Užitečná hmotnost 315 kg

1) Hmotnost je vypočtena v souladu s příslušnými směrnicemi ES a platí pouze pro vozy se standardní výbavou. Volitelná výbava tento údaj zvyšuje. Uvedený údaj zahrnuje 75 kg pro řidiče.

Objem zavazadlového prostoru vpředu 132 l
Kapacita palivové nádrže 64 l

Spotřeba paliva* ve městě 24,0 - 24,0 l/100 km
Spotřeba paliva, předměstí 13,5 - 13,5 l/100 km
Spotřeba paliva, mimo město 11,7 - 11,7 l/100 km
Spotřeba paliva, dálnice 11,9 - 11,9 l/100 km
Spotřeba paliva, kombinace 13,8 - 13,8 l/100 km
Emise CO₂, nízké (WLTP) 545 - 545 g/km
Emise CO₂, střední (WLTP) 307 - 307 g/km
Emise CO₂, vysoké (WLTP) 265 - 265 g/km
Emise CO₂, velmi vysoké (WLTP) 271 - 271 g/km
Emise CO₂, kombinované (WLTP) 313 - 313 g/km
Porsche Connect.
Digitální funkce pro dříve nepoznané jízdní zážitky: s Porsche Connect a novou aplikací My Porsche.
Chronograph 1 – 911 S/T.
Legenda, mýtus, ikona: u příležitosti výročí Porsche 911 a nové edice 911 S/T představuje Porsche Design hodinky Chronograph 1 – 911 S/T.
Porsche - Contact.

Kontakt.

Kontaktuje své Porsche Centrum a vyžádejte si informační materiály o voze, o který máte zájem.

Spotřeba paliva a emise.

911 S/T (WLTP)*
13,8
l/100 km
313
g/km