Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Macan
Od 1 771 440 Kč vč. DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
6,4 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
232 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
10,7 – 10,1
l/100 km
243 – 228
g/km
Nové
Macan T
Od 1 897 938 Kč vč. DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
6,2 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
232 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
10,7 – 10,1
l/100 km
242 – 229
g/km
Macan S
Od 2 016 276 Kč vč. DPH
280 kW/380 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
4,8 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
259 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
11,7 – 11,1
l/100 km
265 – 251
g/km
Macan GTS
Od 2 433 959 Kč vč. DPH
324 kW/440 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
4,5 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
272 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km
Zpět na začátek
Nový Macan T.
Vyčnívá tam, kde ostatní splývají s masou: nový Macan T.
Moderní, dynamický a vhodný do městského prostředí. S bohatou sériovou výbavou, specifickými designovými prvky a samozřejmě výkonem, který je typický pro Porsche.

Vášeň v pohybu.
Patero dveří, patero sedadel. A přesto je neporovnatelné, nezaměnitelné a nezadržitelné. Porsche Macan zůstává i ve své nejnovější generaci sportovním vozem skrytým v kompaktním SUV. DNA modelů Porsche lze neomylně identifikovat podle snižující se linie střechy, tzv. flyline, která vozu Macan propůjčuje typickou konturu sportovního vozu.
Porsche - Front apron with newly designed spoiler.
Nový design: přední maska s výrazným spoilerem
Porsche - The characteristic Macan sideblades in new designs.
Pro model Macan charakteristické tvarované výplně dveří, tzv. sideblades, v novém designu.
Porsche - The re-developed rear with black diffuser.
Nově vyvinutá zadní partie s černým difuzorem.

Panorama exteriéru 360°.

The Advanced Cockpit ensures a modern control concept that is typical of Porsche.
Přístrojová deska Advanced Cockpit zajišťuje modernější koncepci ovládání typickou pro značku Porsche.
Porsche - New steering wheel generation: the revised steering wheel options give perfect control and tactility, and allow manual shifting via gearshift paddles.
Nová generace volantů: Nově navržený volant dokonale padne do ruky a pomocí tzv. pádel řazení umožňuje manuální změnu převodových stupňů.

360° Interiér.

Nově vyvinuté motory mají i nadále výkon ryzích sportovních vozů.
Macan Modelle (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km

Rozdílné motory, stejný princip: Řadový čtyřválec přeplňovaný turbodmychadlem s objemem 2,0 litru i motor V6 twin-turbo s objemem 2,9 litru mají optimální poměr výkonu a hospodárnosti.

7stupňová dvouspojková převodovka Porsche (PDK) zajišťuje v módu automatického řazení extrémně rychlou a optimální změnu převodových stupňů. Těm, kteří chtějí mít vše pod kontrolou pak přinese radost přesné manuální řazení.

Porsche - ParkAssist with active parking support.
Asistent ParkAssist s aktivní podporou při parkování.
Nový volitelný parkovací asistent ParkAssist rozpozná vhodné parkovací mezery a po stisku tlačítka na volantu převezme řízení při parkování i při vyjíždění z parkovacího místa.

Ještě více DNA modelu Macan.

V následujících kapitolách se můžete seznámit s jedinečnými vlastnostmi nového modelu Porsche Macan.

Porsche - Even more Macan.
Design
Dozvědět se více
Design
Porsche - Stand out from the crowd.
Vystupte z davu.
Chcete být jedním z mnoha nebo raději Jediným z mnoha? Pro designéry modelů Porsche, tvůrce linie flyline, je tato otázka bezpředmětná. Již po desetiletí pracujeme na těchto silných, dynamických proporcích. A stále je posouváme k dokonalosti. Přizpůsobujeme je životu, který musí čelit každodenním výzvám. Výsledkem je však něco víc než jen pouhé sportovní SUV. Výsledkem je unikátní charakter. Modely Macan.
Více než jen pouhé modely Macan: unikátní charaktery.

Porsche Macan je vybaveno 19“ koly Macan. Jeho vnější tvarované výplně dveří – sideblades – jsou v černé barvě Lava s 3D texturou. Spoiler předního nárazníku je lakovaný v barvě vozu.

Model Porsche Macan S je vybaven 20“ koly Macan S v barvě Dark Titanium. Vnější tvarované výplně dveří – sideblades – jsou v černé barvě Lava s 3D texturou. Spoiler předního nárazníku je lakovaný v barvě vozu a výrazné koncovky výfuku jsou vyvedeny ve stříbrné barvě.

Model Porsche Macan GTS je vybaven 21“ koly RS Spyder Design v saténově černé barvě. Vnější tvarované výplně dveří – sideblades – jsou rovněž v saténově černé barvě a jsou doplněné logem „GTS“ v černé barvě ve vysokém lesku. Spoiler předního nárazníku je pak lakovaný v matné černé barvě. Přední maska i spodní díl zadního nárazníku jsou doplněné detaily lakovanými v barvě vozu.

Vyobrazené vozy jsou pouze příklady možných konfigurací a mohou být doplněné hodnotnější volitelnou výbavou.

Kola.

Více informací o kolech najdete zde.

High-tech meets classic sports car feel: the Porsche Advanced Cockpit.
Nejmodernější technologie v kombinaci s pocity klasického sportovního vozu: Porsche Advanced Cockpit.
Koncepce ovládání vozu prostřednictvím Porsche Advanced Cockpit je velmi progresivní: stoupající středová konzola umožňuje řidiči ovládání vozu pouhými dotyky prstů. Panel Direct Touch Control disponuje rozhraním se vzhledem skla a je vybaven tlačítky citlivými na dotyk pro přímý přístup k nejdůležitějším funkcím vozu. V palubní desce je pak integrován dotykový displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,9 palce.
Porsche - What do you call a clock in a sports car? Timepiece.
Jaký termín se ve sportovním automobilu používá pro hodiny? Časomíra.
Nový detailem jsou vysoce kvalitní analogové hodiny v centrální části palubní desky. Přitahují pozornost na veličinu, se kterou sportovní vozy bojují od samého počátku své existence: čas.
Porsche - Sports car DNA at your fingertips.
DNA sportovního vozu v konečcích Vašich prstů.
Design centrálně umístěného otáčkoměru byl odvozen od ikonického modelu 911. Nově navržené volanty se sportovním tvarováním dokonale padnou do ruky a umožňují manuální změnu převodových stupňů pomocí tzv. pádel řazení.
Porsche - The courage to contrast.
Odvaha projevit kontrast.
Pro rozšířenou výbavu interiéru v kůži nabízíme paket Kontrast, který s využitím zvolené vnější barvy vozu propůjčuje jeho interiéru harmonické barevné akcenty.
Další kapitola
Komfort

Spotřeba a emise.

Macan Modelle (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km
Komfort
Dozvědět se více
Komfort
Porsche - The comfort zone for outside your comfort zone.
Komfortní zóna i za hranicí Vaší komfortní zóny.
Interiér modelu Macan představuje harmonické spojení kompaktního SUV a sportovního vozu. I přes vyšší polohu sezení, kterou zajišťují přední sportovní sedadla, máte stále jistotu stabilní pozice a pevného držení těla, jež jsou typické pro kokpit sportovního vozu. Navíc máte v každém okamžiku dokonalý přehled o všem důležitém. A díky perfektní ergonomii máte také vše jistě pod kontrolou.
Porsche - Luggage compartment.
Zavazadlový prostor.
Zavazadlový prostor je dobře přístupný díky dveřím s automatickým ovládáním. Jeho objem je 488 litrů a po sklopení děleného zadního sedadla jej lze zvětšit až na 1 503 litrů. To stačí pro uspokojení nároků mnoha volnočasových aktivit.
Porsche - Roof transport.
Přeprava věcí na střeše.
Volitelné podélné střešní nosníky harmonicky zapadají do designu vozu a představují základnu pro další střešní systémy. Střešní transportní systémy jsou k dispozici v nabídce příslušenství Porsche Tequipment.
Porsche - Towing.
Tažné zařízení.
Volitelné tažné zařízení je navrženo pro velké zatížení a je doplněno elektrickou zásuvkou se 13 pozicemi. Lze na něj nainstalovat i nosič pro přepravu až dvou jízdních kol.

Komfortní sedadla s elektrickým nastavením 8 parametrů.

Komfortní sedadla s elektrickým nastavením 8 parametrů: nastavení výšky sedadla, sklonu sedáku a opěradla a podélné pozice sedadla pro řidiče a spolujezdce zajistí pocit sportovního hlubokého sezení.

Komfortní sedadla s možností elektrického nastavení 14 parametrů a paketem Memory

U této varianty sedadel lze na místech řidiče a spolujezdce navíc elektricky nastavit také výšku zvýšených boků a bederní opěrku ve čtyřech směrech, stejně jako parametry sloupku volantu a osvětlení okolí vozu ve vnějších zpětných zrcátkách. Individuální nastavení pro sedadla řidiče i spolujezdce je možné uložit do paměti.

Adaptivní sportovní sedadla s možností elektrického nastavení 18 parametrů a s paketem Memory

Čalounění hladkou kůží, sportovní tvarování, zvýšené boky – to vše s maximálním komfortem a důrazem na sportovní charakter. U obou předních sedadel je možné elektricky nastavit výšku bočních ploch, sedáku i sklon opěradla. Součástí jejich výbavy je také komfortní paket Memory. Dalším unikátním znakem je výrazný vzor tvořený švy na předních i zadních sedadlech.

Paket Sound Plus je součástí sériové výbavy pro všechny modely Porsche Macan. Zahrnuje 10 reproduktorů s celkovým výkonem 150 kW, jež je zárukou vynikajícího zvuku. Zesilovač integrovaný v PCM (Porsche Communication Managment) vytváří v interiéru zvukový obraz, který je optimálně přizpůsobený místům řidiče a spolujezdce.

Bose® Surround Sound System zajistí působivý zážitek z reprodukce zvuku. Je vybaven 14 reproduktory včetně subwooferu a centrálního reproduktoru a 14kanálovým zesilovačem s celkovým výkonem 665 wattů. Technologie Bose® SoundTrue® Enhancement dále zlepšuje kvalitu a dynamiku zvuku, a to i v případě, že zdrojem jsou data v komprimovaném formátu, jako např. MP3.

Od špičkového domácího audiosystému do vozu Macan – radost ze zvuku, která nemá žádné limity. Součástí tohoto systému je 16kanálový zesilovač s celkovým výstupním výkonem 1000 wattů a 16 reproduktorů včetně aktivního subwooferu s digitálním zesilovačem třídy D s výkonem 300 wattů.

Porsche - Infotainment.
Infotainment.
Infotainment systém Porsche Communication Management (PCM) s dotykovým displejem s úhlopříčkou 10,9 palce je řídicím centrem vozu. Díky výpočtu trasy jízdy s aktuální online navigační mapou a informacím o dopravní situaci, které máte k dispozici v reálném čase, se do cíle Vaší cesty dostanete ještě rychleji. Prostřednictvím bezdrátového rozhraní Apple CarPlay pak lze přes displej PCM i v průběhu jízdy pohodlně a bezpečně ovládat aplikace běžící na Vašem mobilním telefonu. Pomocí aplikace My Porsche můžete synchronizovat Vaše cíle se záznamy v kalendáři a ovládat streamovací služby, jako např. Amazon Music. Vzdálené služby aplikace My Porsche Vám pak umožňují na dálku řídit vybrané funkce Vašeho vozu Macan.*
LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System (PDLS).

Sériové LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System (PDLS) zajišťují vždy optimální osvětlení vozovky. Čtyřbodová světla pro denní svícení a čtyřbodová brzdová světla jsou pak nazaměnitelnou identifikací vozu Porsche. Součástí sériové výbavy je rovněž dynamické a statické osvětlení zatáček, přizpůsobení délky osvětlené plochy aktuální rychlosti a funkce světlometů pro špatné počasí.

LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)..

Volitelné funkce světlometů PDLS Plus zahrnují dynamická dálková světla a funkci asistenta osvětlení křižovatek, jež využívá navigační data pro lepší osvětlení okolí vozidla. Díky tomu tak dříve odhalíte potenciální nebezpečí.

Asistenční systémy.

ParkAssist s aktivní podporou při parkování.

Nový volitelný parkovací asistent ParkAssist je ideálním společníkem do městské džungle. Dokáže vyhledat parkovací místa s potřebnými rozměry a po stisku tlačítka převezme ovládání volantu. Je tak zajištěn výrazně větší komfort při couvání do podélných i příčných parkovacích míst.

Adaptivní tempomat (ACC).

Tento asistenční systém v závislosti na odstupu od vpředu jedoucího vozu zcela automaticky reguluje rychlost, a to až do úplného zastavení. Při hrozící kolizi s překážkou před vozem varuje v rámci daných možností řidiče nebo začne automobil automaticky brzdit.

Lane Keeping Assist and Lane Change Assist.

Asistent pro změnu jízdního pruhu Lane Change Assist monitoruje oblast za vozem a vedle něj a případně varuje před vozidly, která se rychle přibližují zezadu, resp. jsou skryta v tzv. mrtvém úhlu“. Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Keeping Assist prostřednictvím zásahu do řízení automaticky vrátí vůz zpět doprostřed jízdního pruhu.

Asistenční systémy při parkování.

Kromě standardního parkovacího asistenta ParkAssist, je v nabídce také zpětná kamera, která na PCM přenáší obraz prostoru za vozem, který je navíc doplněný dynamickými vodicími liniemi a umožňuje tak přesné couvání při parkování a manévrování. Volitelný systém Surround View pak pomocí čtyř kamer snímá prostor okolo vozu a vytváří obraz vozidla z ptačí perspektivy, který se zobrazuje na PCM.

Porsche - Discover more about our Connect services.

Více informací o našich službách Connect.

Další kapitola
Výkon

Spotřeba a emise.

Macan Modelle (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km
Výkon
Dozvědět se více
Výkon
Porsche - Want to get the adrenaline pumping? No problem.
Chcete zvýšit hladinu adrenalinu? Žádný problém.
Ne nadarmo je Macan při jízdě v městské džungli zdrojem endorfinů. Jako typické Porsche dominuje svou dynamikou, jež má svůj původ ve výkonných vysokootáčkových motorech. Pohon všech kol přitom zajišťuje dokonalé rozdělení hnací síly a vynikající ovládání je díky volitelným systémům ještě přesnější.

Motory.

Macan (WLTP)*
10,7 – 10,1
l/100 km
243 – 228
g/km

Řadový přeplňovaný čtyřválcový motor s objemem 2,0 litru.

Nově navržený motor vyvíjí maximální výkon z malého zdvihového objemu. Charakterizuje ho vysoký krouticí moment a efektivita.

 • 195kW (265k)
 • 0–100 km/h za 6,2 s
 • Maximální rychlost: 232 km/h
 • Maximální krouticí moment: 400 Nm
Macan S (WLTP)*
11,7 – 11,1
l/100 km
265 – 251
g/km

Motor V6 twin-turbo s objemem 2,9 litru.

Novou pohonnou jednotkou pro modely Macan S je motor V6 twin-turbo s objemem 2,9 litru, který je navržen jako zdroj energie s dostatečnou výkonovou rezervou. Okouzlí Vás svou bezprostřední odezvou a autentickým zvukem šestiválce.

 • 280kW (380Pk)
 • 0–100km/h za 4.7 s
 • Maximální rychlost: 259km/h
 • Maximální krouticí moment: 520Nm
Macan GTS (WLTP)*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km

Motor V6 twin-turbo s objemem 2,9 litru.

Motor V6 twin-turbo s objemem 2,9 litru pro model Macan GTS má zvýšený výkon až na působivých 440 k. Proud emocí však kromě síly vyvolá i jeho ryzí zvuk.

 • 324kW (440k)
 • 0–100km/h za 4.3 s s paketem Sport Chrono
 • Maximální rychlost: 272km/h
 • Maximální krouticí moment: 550Nm
Porsche Doppelkupplung (PDK).
Dvouspojková převodovka Porsche (PDK).
Sériová 7stupňová dvouspojková převodovka Porsche (PDK) zajišťuje v módu automatického řazení extrémně rychlou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. Preferujete manuální řazení? To není žádný problém. Převodové stupně lze totiž měnit také pomocí tzv. pádel na volantu.
Porsche - It's not just about getting from A to B, it's everything in between.
Cílem není pouhý přesun z místa a do místa B, ale také vše, co je mezi tím.
Silnice je pro většinu lidí jen pouhým šedým asfaltem. Pro řidiče vozů Porsche je však místem probouzejícím všechny smysly. Příčinou je sportovní podvozek, který zprostředkovává dokonalou interakci s vozovkou. Porsche technologie, jako např. vzduchové pérování, tyto pocity ještě dále zintenzivňují. Protože nic nejede tak, jako Porsche, s výjimkou samotného Porsche.

Podvozek.

Porsche Traction Management (PTM).

Aktivní pohon všech kol PTM s elektricky řízenou vícelamelovou spojkou zajišťuje plně variabilní rozdělení síly pohonu mezi přední a zadní nápravu. Výsledkem je vynikající trakce, dynamický výkon a bezpečnost, a to i v nepříznivých podmínkách.

Vzduchové pérování.

Volitelné vzduchové pérování včetně Porsche Active Suspension Management (PASM) zajišťuje ve voze Macan mimořádný komfort a nekompromisní jízdní dynamiku. Díky třístupňové regulaci výšky umožňuje dokonalé přizpůsobení podvozku nejrůznějším jízdním situacím. Čtvrtým módem je Nakládání, jež usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

Porsche Active Suspension Management (PASM).

PASM je elektronický aktivní systém řízení tlumení, který v závislosti na stavu vozovky a stylu řízení reguluje sílu tlumičů. Systém PASM má 3 módy nastavení: Normal, Sport a Sport Plus, které podle jízdní situace zajišťují buď jedinečný pocit komfortu, nebo jízdní dynamiky.

Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus).

Systém Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) zvyšuje jízdní dynamiku a stabilitu, zejména při průjezdu zatáčkou. Díky variabilnímu rozdělování krouticího momentu na zadní kola a elektronicky řízené uzávěrce zadního diferenciálu se zlepšuje přesnost i odezva řízení, stejně jako jízdní stabilita při průjezdu zatáčkou.

Mód Off-road.

V módu Off-road se všechny relevantní systémy přepnou do nastavení určeného pro jízdu v terénu. Váš Macan se tím optimálně přizpůsobí jízdě po nezpevněných cestách – zlepší se jeho jízdní vlastnosti i bezpečnost.

Porsche - Time is precious. Sport Chrono Package.
Čas je drahocenný. Paket Sport Chrono.
Volitelný paket Sport Chrono s voličem módu zajišťuje ještě sportovnější naladění podvozku, motoru a převodovky. Prostřednictvím nově navrženého voliče módu s tlačítkem Sport Response na volantu můžete vybírat jeden ze čtyř jízdních módů – Normal, Sport, Sport Plus a Individual. Po stisku tlačítka voliče jízdního módu Sport Response jsou motor i převodovka připraveny na co nejrychlejší vyvíjení síly po dobu přibližně 20 sekund. Funkce Launch Control zajišťuje maximální akceleraci z klidového stavu.
Brzdy.

Velmi velké brzdové kotouče nových modelů Macan jsou navržené na optimální brzdný výkon, a to i při dlouhotrvajícím brzdění. Typickým rozlišovacím znakem jsou sériové brzdové třmeny v černé barvě pro modely Macan a v červené barvě pro modely Macan S a Macan GTS.

Porsche Surface Coated Brake (PSCB).

Brzdové kotouče Porsche Surface Coated Brake (PSCB) jsou vyrobeny z kombinace šedé litiny s keramickým povrchem a zaujmou nejenom díky zářícím brzdovým třmenům typickým pro modely GTS. Jejich další výhodou je vysoká odolnost proti korozi, a to i po dlouhé době stání, a výrazně nižší prachové emise.

Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) (Porsche keramické kompozitní brzdy).

Na přání mohou být nové modely Macan S a Macan GTS vybaveny keramickými kompozitními brzdami (Porsche Ceramic Composite Brake), které byly prověřeny na závodních okruzích. Jejich excelentní odezva zajišťuje krátkou brzdnou dráhu. Kromě odolnosti proti korozi jsou o 50 % lehčí ve srovnání s kotouči ze šedé litiny srovnatelné konstrukce a velikosti. To má pozitivní vliv na jízdní dynamiku.

Další kapitola
GTS

Spotřeba a emise.

Macan Modelle (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km
GTS
Dozvědět se více
GTS
Porsche - Heightening all your senses – The Macan GTS.
Probudí všechny Vaše smysly – Macan GTS.
Jsou věci, které udělají dojem od prvního okamžiku. Nebo při prvním pohledu. A existují věci, které na nás mají ještě větší dopad. Vezmou nám dech. V Porsche proto děláme nejenom vše, co nás inspiruje, ale jdeme ještě o krok dál. Řidič tak mnohem intenzivněji vnímá to, co již miluje – pocity, jež vyvolává jízda ve voze Porsche. A tyto pocity charakterizuje model Macan GTS: více toho, co milujete.
Porsche - One glance is all it takes – Exterior differentiation.
Stačí jen jeden letmý pohled – odlišný exteriér.
Do hry se dostává více barvy: Spodní část čelní masky, spodní díl zadního nárazníku a obložení prahů v provedení SportDesign jsou lakované v barvě vozu a odlišují se tím od ostatních modelů. Spoiler centrální přední části masky je pak v matné černé barvě – charakteristický detail všech modelů GTS.
Porsche - Performance values that ignite emotions.
Hodnoty výkonu, které vyvolají vlnu emocí.
Macan GTS (WLTP)*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km
Motor V6 twin-turbo s objemem 2,9 litru dává výkon 324 kW (440 k), jenž umožňuje dosažení maximální rychlosti 272 km/h a zrychlení s paketem Sport Chrono z 0 na 100 km/h za 4,3 sekundy. Pro zdůraznění impozantního výkonu je součástí sériové výbavy také sportovní výfukový systém, který generuje plný zvuk, při němž Vám naskakuje husí kůže.
Porsche - Bringing you closer to the road – the sports air suspension.
Přiblíží Vás k asfaltu silnice – sportovní vzduchové pérování.
Nové sériové sportovní vzduchové pérování včetně systému Porsche Active Suspension Management (PASM) bylo vyvinuto speciálně pro model Macan GTS. Tlumiče jsou vyladěné a optimalizované pro maximální držení vozu ve stopě a maximální radost z jízdy. Ve srovnání s volitelným podvozkem se vzduchovým pérováním pro nové modely Macan a Macan S je nový podvozek se sportovním vzduchovým pérováním pro model Macan GTS snížený o 10 mm. Macan GTS tak působí dynamičtějším dojmem a Vy získáváte pocit ještě těsnějšího kontaktu s asfaltem vozovky.
Porsche - GTS Sport Package.
Sportovní paket GTS.
Maximálně individuální a ještě účelnější design – to jsou dvě základní charakteristiky modelu Macan GTS se sportovním paketem GTS. Kontrastní detaily v černé barvě v saténovém lesku v kombinaci s exkluzivním vnějším lakem – jako je např. nový zelený lak Python – vytvářejí mimořádné akcenty: například spodní díl zadní partie nebo impozantní 21“ kola GT Design s pneumatikami dimenzovanými na vysoký výkon. V černé barvě ve vysokém lesku jsou mimo jiné také tvarované výplně dveří – sideblades. Interiér pak kromě GT sportovního volantu okouzlí adaptivními sportovními sedadly s možností nastavení 18 parametrů, komfortním paketem memory a logy „GTS“ na opěrkách hlav předních sedadel. Působivý dojem zanechají rovněž exkluzivní sportovní materiály: Carbon, Race-Tex a rozšířená výbava v kůži. Celkovou kompozici završují barevné akcenty, které mohou být na přání například v zelené barvě Python.

Další vlastnosti modelu GTS.

21“ kola.

Nová sériová kola RS Spyder Design o velikosti 21“ byla inspirována závodními vozy Porsche stejného jména. Kola s lehkou konstrukcí zaujmou svým vícepaprskovým designem a černým lakem se saténovým leskem.

Výplně dveří – sideblades – s logem „GTS“.

Typickým projevem DNA modelů Macan jsou tvarované spodní výplně dveří – sideblades, které jsou u modelu Macan GTS sériově v černé barvě se saténovým leskem. Nezaměnitelným detailem jsou také loga „GTS“ v lesklé černé barvě v jejich přední části.

Porsche Surface Coated Brake (PSCB) s červenými brzdovými třmeny.

Brzdové kotouče Porsche Surface Coated Brake (PSCB) jsou vyrobeny z šedé litiny s keramickým povrchem a zaujmou nejenom díky červeným zářícím brzdovým třmenům, které jsou typické pro model GTS. Jejich další výhodou je vysoká odolnost proti korozi a výrazně nižší prachové emise.

Interiér.

Interiér nového modelu Macan GTS zvýší tep každého fanouška sportovních vozů, mj. také díky sériovému paketu výbavy v kůži GTS v kombinaci s mikrovláknem Race-Tex. Materiál, který má své kořeny v automobilovém sportu, je použit na místech, se kterými přicházejí Vaše dlaně a prsty často do kontaktu. Je velmi robustní, extrémně příjemný na dotyk a je proto ideálním materiálem pro sportovní vozy.

Poznámka: Vyobrazené vozidlo může obsahovat vyšší specifikaci a volitelnou výbavu.

Adaptivní sportovní sedadla s možností elektrického nastavení 18 parametrů a s komfortním paketem Memory.

Volitelná adaptivní sportovní sedadla ve voze Macan GTS mají zvýšené boční partie a zajišťují tak ještě lepší oporu těla – zejména při dynamické jízdě. Na opěrkách hlav předních sedadel mají vyšitá loga „GTS“; centrální plochy sedadel jsou čalouněné mikrovláknem Race-Tex.

Sportovní volant GT s vyhříváním.

Sportovní volant GT nezapře svou DNA automobilového sportu. Je doplněn opěrkami palců, značkou 12 hodin a ozdobnými dekory ramen v unikátním designu. Pádla řazení automatické převodovky jsou v tmavé barvě Dark Silver.

Další kapitola
Macan T

Spotřeba a emise.

Macan Modelle (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km
Macan T
Dozvědět se více
Macan T
Porsche - Opportunities don't wait. So what are you waiting for?
Příležitost nebude trvat věčně. Tak na co ještě čekáte?
20“ kola Macan S lakovaná v barvě Dark Titanium, paket Sport Chrono a podvozek snížený o 15 mm se systémem Porsche Active Suspension Management zajistí ještě ostřejší jízdní dynamiku. Okamžitě jej identifikujete díky unikátním detailům na exteriéru vozu v šedém metalickém laku Agate.
Porsche - Unique exterior details in Agate Grey metallic.
Unikátní detaily exteriéru v šedém metalickém laku Agate.
Pregnantní detail na přední partii vozu: Výrazný spoiler zdůrazňující šířku lakovaný v šedém metalickém laku Agate, který je barevně sladěný s tvarovanými výplněmi dveří – sideblades, s kryty vnějších zpětných zrcátek, se střešním spoilerem a nápisy na zádi.
LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System (PDLS).
LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System (PDLS) se statickým a dynamickým osvětlením zatáček. Čtyřbodová světla pro denní svícení vytvářejí nezaměnitelnou signaturu modelu Porsche.
Porsche - Front sports seats (8-way).
Sportovní sedadla vpředu (s nastavením 8 parametrů).
Přední sportovní sedadla s elektrickým nastavením 8 parametrů umožňují dokonalé přizpůsobení pozice sezení. Jejich centrální plochy jsou potažené mikrovláknem Sport-Tex s pruhy ve stříbrné barvě, na opěrkách hlav jsou pak reliéfní emblémy Porsche.

Další unikátní vlastnosti modelu Macan T.

Vnější zpětná zrcátka SportDesign.

Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka SportDesign se základnou ve tvaru „V“ jsou lakovaná v šedém metalickém laku Agate.

Tvarované výplně dveří – sideblades s nápisy.

Jasně rozpoznatelné: Tvarované výplně dveří – sideblades lakované v šedém metalickém laku Agate s logem „Macan T“ v leskle černé barvě.

Nástupní prahové lišty z broušeného hliníku v černé barvě.

Přední nástupní prahové lišty z broušeného hliníku v černé barvě s logem „Macan T“.

Sportovní koncovky výfuku v černé barvě.

Výrazné sportovní koncovky výfuku v černé barvě podtrhují dynamický projev modelu Macan T.

20“ kola Macan S, lakovaná v barvě Dark Titanium

20“ kola Macan S lakovaná v barvě Dark Titanium vytvářejí působivý a účelný vzhled.

Porsche Active Suspension Management (PASM) se světlou výškou sníženou o 15 mm.

Porsche Active Suspension Management (PASM) je elektronicky řízený systém tlumení s možností manuálního nastavení ve třech stupních, který reguluje sílu tlumení v závislosti na jízdních podmínkách a jízdním stylu. Pro zajištění ještě lepší jízdní dynamiky je pak podvozek modelu Macan T snížen o 15 mm.

Další kapitola
Modely & Data

Spotřeba a emise.

Macan T (WLTP)*
10,7 – 10,1
l/100 km
242 – 229
g/km

Vyberte a sestavte si model Macan.

Vybraný
Macan
Porsche Macan
WLTP*
10,7 – 10,1
l/100 km
243 – 228
g/km
Od 1 771 440 Kč vč. DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
6,4 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
232 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Macan T
Nové
Porsche Macan T
WLTP*
10,7 – 10,1
l/100 km
242 – 229
g/km
Od 1 897 938 Kč vč. DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
6,2 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
232 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Macan S
Porsche Macan S
WLTP*
11,7 – 11,1
l/100 km
265 – 251
g/km
Od 2 016 276 Kč vč. DPH
280 kW/380 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
4,8 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
259 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Macan GTS
Porsche Macan GTS
WLTP*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km
Od 2 433 959 Kč vč. DPH
324 kW/440 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
4,5 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
272 km/h
Maximální rychlost
Macan S
280 kW/380 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
4,8 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
259 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
11,7 – 11,1
l/100 km
265 – 251
g/km
Výška
1 621 mm
Šířka
1 927 mm
Délka
4 726 mm
Rozvor
2 807 mm
Technické specifikace

Počet válců 6
Typ paliva 98
Vrtání 84,5 mm
Zdvih 86,0 mm
Zdvihový objem 2 894 cm³
Výkon (kW) 280 kW
Výkon (k) 380 PS
Max. otáčky motora 6 800 1/min
Maximální točivý moment 520 Nm
Max. výkon na litr objemu (kW/l) 96,00 kW/l
Max. výkon na litr objemu (PS/l) 131,00 PS/l

Maximální rychlost 259 km/h
Zrychlení z 0 na 60 mph 4,6 s
Zrychlení z 0 na 60 mph s paketem Sport Chrono 4,4 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h 4,8 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s paketem Sport Chrono 4,6 s
Zrychlení z 0 na 160 km/h 11,2 s
Zrychlení z 0 na 160 km/h s paketem Sport Chrono 11,0 s
Zrychlení z 0 na 200 km/h 18,9 s
Zrychlení z 0 na 200 km/h s paketem Sport Chrono 18,7 s
Zrychlení v rychlosti (80-120km/h) (50-75 mph) 3,2 s
1/4 mile 13,2 s
1/4 mile s paketem Sport Chrono 13,0 s

Maximální světlá výška (vzduchové odpružení, normální úroveň) 187 mm

Délka 4 726 mm
Šířka 1 927 mm
Šírka (bez sklopených zrkadiel) 2 097 mm
Výška 1 621 mm
Rozvor 2 807 mm
Turning circle 12,0 m
Pohotovostní hmotnost podle DIN 1 930 kg
Pohotovostní hmotnost podle směrnice ES 2 005 kg
Příp. Celková hmotnost 2 580 kg
Příp. Užitečná hmotnost 650 kg
Maximální tažné zatížení (brzděné) 2 400 kg
Maximální tažné zatížení (nebrzděné) 750 kg
Maximální přípustné zatížení střechy se střešním přepravním systémem Porsche 75 kg

Objem otevřeného zavazadlového prostoru (za předními sedadly) 954 l
Objem otevřeného zavazadlového prostoru (až po horní okraj zadních sedadel) 488 l
Největší objem zavazadlového prostoru (za předními sedadly, až po střechu) 1 503 l
Kapacita palivové nádrže 65 l

Spotreba paliva* kombinovaná 11,7 - 11,1 l/100 km
Kombinované emise CO2 (WLTP) 265 - 251 g/km
Sériová výbava

7stupňová dvouspojková převodovka (PDK) s módem automatického řazení a možností manuálního řazení pomocí tzv. pádel na volantu. Přídavné zobrazení doporučeného rychlostního stupně při manuálním módu řazení pro ekonomickou jízdu s ohledem na spotřebu paliva.
Porsche Active Suspension Management (PASM): Elektronicky řízený systém tlumení s možností manuálního nastavení ve třech stupních („Comfort“, „SPORT“ a „SPORT PLUS“)
Pro model Macan GTS zahrnuje snížení světlé výšky vozu o 15 mm a ještě sportovnější nastavení systému PASM
Tlačítko SPORT
Pevné hliníkové brzdové třmeny konstruované jako monoblok se 6 písty na přední nápravě, brzdové kotouče s vnitřním chlazením
Motor V6 twin-turbo s přímým vstřikováním (Euro 6d ISC-FCM): objem 2,9 litru, maximální výkon 280 kW (380 k), maximální krouticí moment 520 Nm, 2 turbodmychadla
Tepelný management
Systém Porsche Traction Management (PTM): Aktivní pohon všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou s proměnným účinkem, automatickou uzávěrkou diferenciálu (ABD) a regulací prokluzu (ASR)
Kombinované plovoucí třmeny vzadu
Systém Porsche Active Suspension Management (PASM)
VarioCam Plus: Plynule variabilní časování ventilů (sacích i výfukových) a možnost přepínání zdvihu sacích ventilů
Brzdové kotouče s vnitřním chlazením průměr 360 mm vpředu a 330 mm vzadu
Stabilizační systém Porsche Stability Management (PSM) s protiblokovacím systémem (ABS), regulací prokluzu (ASR), automatickou uzávěrkou diferenciálu (ABD), regulací brzdného účinku motoru (MSR) a stabilizací soupravy
Twin-turbo
Brzdové třmeny v červené barvě
Tlačítko Offroad
Filtr pevných částic pro benzinové motory (GPF)
Parkovací brzda s elektrickým ovládáním
Aktivní klapky v mřížce chladiče
Protiblokovací systém (ABS)
Funkce Auto Start-Stop do rychlosti 3 km/h
Multikolizní brzda
Funkce Auto-Hold
Palivová nádrž o objemu 65 litrů
Asistent pro jízdu z kopce Porsche Hill Control (PHC)

Sériové barvy interiéru: černá, šedá Agate
Interiér v sériové černé barvě: Kůže s hladkým povrchem v barvě interiéru: věnec volantu, volič převodovky a manžeta voliče převodovky, sedadla: umělá kůže/mikrovlákno Sport-Tex

20“ kola Macan S lakovaná v barvě Dark Titanium ve vysokém lesku:
Sada jednodílných kol z hliníkové slitiny s pěti zdvojenými paprsky v barvě Dark Titanium ve vysokém lesku
Vpředu: 9 J x 20 ET 26, pneumatiky 265/45 R 20
Vzadu: 10 J x 20 ET 19, pneumatiky 295/40 R 20
20“ kola Macan S v barvě Dark Titanium ve vysokém lesku

Systém kontroly poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách (TPM)

Lišty okolo bočních oken z hliníku
Plně pozinkovaná karoserie, unibody
Čtvery dveře s integrovanou ochranou proti bočnímu nárazu
Přední partie s integrovanými vstupy vzduchu
Nárazníky z vysokopevnostních příčníků a dvou deformačních prvků, každý se dvěma upevňovacími body se závitem pro tažné oko, jež je obsažené v palubní sadě nářadí
Dveře zavazadlového prostoru s automatickým ovládáním
Tvarované výplně dveří – sideblades – v černé barvě Lava s 3D texturou
Vnější zpětná zrcátka SportDesign se základnou ve tvaru „V“ lakovanou v barvě vozu:
- elektricky nastavitelná a vyhřívaná
- elektricky sklopná (také pomocí klíče dálkového ovládání)
- asférické na straně řidiče
Střešní spoiler v černé barvě (vysoký lesk)
Dvě zdvojené koncovky výfuků na pravé a levé straně v matné stříbrné barvě
Příprava pro systém tažného zařízení
Logo „Porsche“ a označení modelu na dveřích zavazadlového prostoru ve stříbrné barvě ve vysokém lesku
Střední část předního nárazníku lakovaná v barvě vozu

LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System (PDLS):
LED světlomety včetně systému Porsche Dynamic Light System (PDLS) se statickým a dynamickým osvětlením zatáček, regulací délky osvětleného pole v závislosti na rychlosti jízdy, funkcí světlometů pro špatné počasí, dynamickým nastavením délky osvětleného pole a čtyřbodovými světly pro denní svícení
Přední světlomety s integrovanými pozičními světly a LED směrovými světly s technologií světlovodu
Automatická aktivace světlometů včetně osvětlení Welcome Home
Vysoko umístěné třetí brzdové světlo (LED) integrované ve střešním spoileru
LED zadní světla s 3D světelnou grafikou, integrovanými čtyřbodovými brzdovými světly a světelným pásem
Systém předních stěračů se 2 rychlostmi, přerušovaným stíráním a dešťovým senzorem
Zadní stěrač s intervalovým stíráním a ostřikovačem
Koncepce osvětlení interiéru: osvětlení přihrádky v palubní desce na straně spolujezdce, osvětlení zámku zapalování, bodová čtecí světla pro řidiče a spolujezdce, čtecí světla vzadu vlevo i vpravo, osvětlení zavazadlového prostoru

Interiérový paket v černé barvě (ve vysokém lesku):
Povrch v černé barvě (ve vysokém lesku): dekory na palubní desce, dekory na panelech dveří vpředu a vzadu
Tónovaná tepelně izolační skla všech oken
Pět míst k sezení, zadní lavice se dvěma pohodlnými sedadly vlevo a vpravo a jedním centrálním sedadlem
Palubní počítač
Zavazadlový prostor o objemu 488 litrů; maximální objem zavazadlového prostoru se zadními sedadly v pozici cargo 1 503 litrů
Vyhřívání zadního okna s funkcí automatického vypnutí
Komfortní sedadla vpředu: Sedadla s možností elektrického nastavení 8 parametrů: nastavení výšky sedadla, sklonu sedáku a opěradla a podélné pozice sedadla pro řidiče a spolujezdce
Integrovaná přístrojová deska se třemi kruhovými přístroji
Automatická třízónová klimatizace s odděleným nastavením teploty a objemu vydechovaného vzduchu pro řidiče a spolujezdce s automatickým přepnutím do módu vnitřní cirkulace, včetně senzoru kvality nasávaného vzduchu, tlačítka AC-MAX a senzoru vlhkosti vzduchu
Tříbodové samonavíjecí bezpečnostní pásy
Kruhové přístroje s otáčkoměrem ve stříbrné barvě
Úložné prostory v interiéru (v závislosti na individuální výbavě): úložná přihrádka v palubní desce na straně spolujezdce, odkládací schránka ve středové konzole, otevřená úložná přihrádka ve středové konzole, kapsy na panelech dveří, jedna odkládací přihrádka na straně zavazadlového prostoru, úložný prostor v prolisu pro rezervní kolo
Dekorační lišty s povrchem ve stříbrné barvě
Prachový/pylový filtr s aktivním uhlíkem: Zachytává částice, pyl a nepříjemné pachy a důkladně filtruje jemný prach z okolního vzduchu
Předepínače bezpečnostních pásů s omezovači napínací síly (na místech řidiče, spolujezdce a vnějších místech zadního sedadla), manuální nastavení výšky bezpečnostních pásů, signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů (na místech řidiče, spolujezdce a všech místech zadního sedadla)
Přístrojová deska s barevným displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 4,8 palce, indikátor rychlostního stupně pro PDK, zobrazení servisního intervalu, indikátor vnější teploty, ukazatel stavu paliva a různé výstražné ukazatele
Kapsy na lahve v panelech předních a zadních dveří dva držáky nápojů s variabilním průměrem vpředu
Látkové obložení střechy
Opěrky hlavy s možností nastavení ve 4 směrech (na předních sedadlech)
Celoplošné airbagy pro řidiče a spolujezdce
Digitální ukazatel plnicího tlaku na barevném displeji přístrojové desky
Sklopná loketní opěrka středové konzoly s možností nastavení pozice v podélném směru
Nástupní prahové lišty z hliníku s označením modelu vpředu
Přední boční airbagy integrované do předních sedadel
Oponové airbagy podél celého střešního rámu a bočních skel od A-sloupku až po C-sloupek
Zadní sedadlo sklopné a dělené (40 : 20 : 40) se sklopnou středovou loketní opěrkou
Detekce převrácení pro aktivaci oponových airbagů a předepínačů bezpečnostních pásů
Zadní loketní opěrka se dvěma integrovanými držáky nápojů
Airbag na místě předního spolujezdce s funkcí deaktivace při instalaci dětské sedačky
Pevný odnímatelný kryt zavazadlového prostoru
Multifunkční volant s pádly řazení a manuálním nastavením ve vertikální a podélné ose
Úchyty ISOFIX pro upevnění dětských sedaček na vnějších místech zadního sedadla
Háčky na šaty na B-sloupcích na straně řidiče i spolujezdce
Nekuřácký paket
Imobilizér s transpondérem v klíči
Alarm s ostrahou interiéru s ultrazvukovými senzory
Podlahové koberce: Pro interiéry laděné v jedné barvě jsou podlahové koberce sladěné s barvou interiéru, pro interiéry ve dvou barvách jsou podlahové koberce v tmavší barvě interiéru, s logem „PORSCHE“.
Paket komfortního osvětlení:
Zahrnuje všechny vlastnosti sériového LED osvětlení interiéru a další LED osvětlení:
- úložných přihrádek ve dveřích
- panelů dveří (ambientní osvětlení)
- kosmetických zrcátek a dekorační osvětlení v obložení stropu
Zahrnuje také poziční světla ve dveřích
Analogové hodiny na palubní desce

Varování před opuštěním jízdního pruhu
Tempomat včetně omezovače
Elektrické ovládání oken: Elektrické ovládání oken vpředu i vzadu, s funkcí zavírání pomocí dálkového ovládání, ochranou proti přivření a jednodotykovým ovládáním
Parkovací asistent ParkAssist (vpředu i vzadu) s optickou i akustickou signalizací
Varovný a brzdový asistent Brake assist

Ochrana nákladové hrany z hliníku

Digitální rádio:
Kromě příjmu signálu analogových stanic umožňuje také příjem digitálního rozhlasového vysílání ve zvukových formátech DAB+ a DMB, které nabízejí vynikající kvalitu zvuku. Zahrnuje dvojitý DAB tuner, který permanentně skenuje alternativní frekvence příjmu aktuálně naladěné stanice a současně neustále obnovuje seznam dostupných stanic.
Poznámka: Příjem stanice závisí na její lokální dostupnosti.
Systém Porsche Communication Management (PCM) včetně online navigace
Connect Plus: Connect Plus včetně online navigace, LTE komunikační modul, bezdrátový přístup k internetu, Porsche Car Connect a komplexní služby Porsche Connect
Poznámka: Služby Porsche Connect zahrnují bezplatnou dobu používání, která se může lišit v závislosti na paketu služeb a zemi, nesmí však být kratší než tři měsíce.
V některých zemích nemusí být k dispozici úplná nabídka služeb Porsche Connect nebo jednotlivé služby. V některých zemích je navíc v ceně integrovaná SIM karta s datovým paketem pro využívání vybraných služeb Porsche Connect. Pro využívání WiFi hotspotu a dalších služeb Porsche Connect, které nejsou v paketu zahrnuty, např. streamování hudby, je ve většině těchto zemí prostřednictvím integrované SIM karty v obchodě Porsche Connect Store k dispozici také zpoplatněný WiFi datový paket. Další informace o období, po které lze služby bezplatně využívat, následných nákladech a dostupnosti jednotlivých služeb ve Vaší zemi naleznete na adrese www.porsche.com/connect nebo je můžete konzultovat Vašem Porsche Centru.
Paket Sound Plus, 8 reproduktorů, celkový výkon 150 kW, s integrovaným zesilovačem a digitálním signálním procesorem
Dva USB-C porty s funkcí nabíjení v zadní středové konzole
Dvě 12voltové zásuvky, umístěné v přední části středové konzoly a na boku zavazadlového prostoru
Dva USB-C porty pro přenos dat a pro nabíjení v úložné přihrádce středové konzoly vpředu
Systém sledování vozu Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)

Sériové barvy exteriéru: černá, bílá
Porsche - Contact

Kontakt

Kontaktujte Porsche Centrum Praha, žádejte o informace.