Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Nové
Panamera
Od 2 820 087 Kč vč. DPH
260 kW/353 PS
Výkon (kW)/Výkon (PS)
5,3 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
272 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
10,5 – 9,6
l/100 km
239 – 219
g/km
Nové
Panamera 4
Od 2 922 271 Kč vč. DPH
260 kW/353 PS
Výkon (kW)/Výkon (PS)
5,0 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
270 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
11,2 – 10,1
l/100 km
253 – 230
g/km
Nové
Panamera 4 E-Hybrid
346 kW/470 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
4,1 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
280 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
1,4 – 1,0
l/100 km
32 – 22
g/km
27,6 – 25,3
kWh/100 km
Nové
Panamera 4 E-Hybrid Executive
346 kW/470 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
4,2 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
280 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
1,4 – 1,0
l/100 km
32 – 23
g/km
27,8 – 25,9
kWh/100 km
Nové
Panamera 4S E-Hybrid
400 kW/544 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
3,7 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
290 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
1,4 – 1,1
l/100 km
33 – 24
g/km
28,6 – 25,9
kWh/100 km
Nové
Panamera Turbo E-Hybrid
Od 5 045 337 Kč vč. DPH
500 kW/680 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
3,2 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
315 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
1,7 – 1,2
l/100 km
38 – 26
g/km
29,9 – 27,5
kWh/100 km
Zpět na začátek
Panamera 4S E-Hybrid
Konfigurátor
Porsche - The new Panamera. Choose boldly.
Nová Panamera . Vybírejte odvážně.
Panamera je pro ty, kteří si užívají svobodu a řídí se svými instinkty. Ty, kteří se projevují způsobem, jakým cestují, nejen tím, že dojedou do cíle. Ty, kteří se rozhodují na základě vlastních přání, a ne podle toho, co si myslí ostatní. Přesně pro takové lidi jsme tento sportovní vůz postavili.

Design .

Měl by sportovní sedan skutečně vypadat jako sedan? Panamera na tuto otázku opět odpovídá jednoznačným „Ne“.

Porsche - Panamera.
Panamera .
Panamera – obrysy a proporce jsou nezaměnitelné Porsche . Je sportovní, uhlazená, s jasnými konturami a mohutnými proporcemi. Dlouhý rozvor, kratší převis vpředu a delší vzadu vozu dodávají vizuální dynamiku. Výrazný profil vytváří pro Porsche typickou boční linii a pocit lehkosti.
Porsche - Panamera Executive.
Panamera Executive .
Modely Panamera Executive kombinují sportovní jízdu s komfortem na zadních sedadlech, a to jak při práci, tak při relaxaci. O 15 cm prodloužená karoserie současně umožnila zvětšit prostor pro sklápění zadních opěradel. Mezi vizuální prvky modelů Executive patří vsadky v bočních prazích.
Porsche - Adaptivní vzduchový podvozek PASM.
Adaptivní vzduchový podvozek PASM.
Všechny modely Panamera jsou vybavené novým adaptivním vzduchovým odpružením s aktivními tlumiči Porsche Active Suspension Management (PASM). Pro modely Panamera E-Hybrid je volitelně k dispozici mimořádně propracovaný podvozek Porsche Active Ride, který poskytuje aktivní a nezávislé zavěšení všech kol, zvyšující jak komfort, tak jízdní dynamiku. Více informací je o něm připraveno v kapitole E-Performance.

Hlavní vlastnosti modelu Panamera.

Světlomety Matrix LED.

Standardně dodávané světlomety Matrix LED nebo volitelné HD Matrix LED s více než 64 000 pixely (standard pro Panamera Turbo E-Hybrid) dále zlepšují osvětlení vozovky při jízdě v noci.

E-Hybrid .

Panamera Turbo E-Hybrid (WLTP)*
1,7 – 1,2
l/100 km
38 – 26
g/km
29,9 – 27,5
kWh/100 km

Elektromotor o výkonu 140 kW a nová generace akumulátorů zajišťují vynikající dynamiku a dojezd při jízdě na elektřinu.

Porsche Driver Experience.

Koncepce ovládání a uspořádání displejů Porsche Driver Experience, která je navržena se zaměřením na řidiče, poskytuje nejvyšší úroveň komfortu obsluhy.

Komfort na zadních sedadlech.

Zadní sedadla s dostatkem místa pro nohy a hlavu nabízejí vysokou úroveň komfortu a boční oporu. K dispozici na přání: ventilace sedadel a masážní funkce.

Infotainment.

Infotainment s Apple CarPlay®, Android Auto, Spotify a možností přehrávání videí rozšiřuje digitální možnosti.

Jízdní dynamika.

Modely Panamera poskytují sportovní jízdní dynamiku a vysokou úroveň jízdního komfortu, a to jak z pohledu podélné, tak příčné dynamiky. Dokonale sladěná kombinace vysokovýkonného hnacího ústrojí, dvouspojkové převodovky Porsche Doppelkupplung (PDK) a podvozku zajišťuje působivou jízdní dynamiku.

Motor 4,0 l V8 bi-turbo modelu Panamera Turbo E-Hybrid .

Model Panamera Turbo E-Hybrid pohání nově vyvinutý 4,0litrový motor V8 bi-turbo s maximálním výkonem >> TBA << (>> TBA <<). Ve spolupráci s elektromotorem poskytuje celkový výkon >> TBA << (>> TBA <<). Motory V8 ohromují mimořádným výkonem, vysokým točivým momentem, plynulým chodem a charakteristickým zvukem.

Dvouspojková převodovka Porsche Doppelkupplung (PDK).

V luxusním sedanu neobvyklé, ve sportovním voze standardní: 8stupňová dvouspojková převodovka Porsche Doppelkupplung (PDK) s automatickým režimem nebo manuálním ovládáním pomocí páček na volantu. Přesné řazení probíhá v řádu milisekund bez znatelného přerušení dodávky výkonu.

Pohon všech kol.

S výjimkou modelu Panamera s pohonem zadních kol jsou všechny varianty vybaveny systémem Porsche Traction Management (PTM): aktivním systémem pohonu všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou, elektronickým závěrem diferenciálu (ABD) a protiprokluzovým systémem (ASR).

Řízení zadních kol.

Řízení zadních kol zvyšuje dynamiku a usnadňuje každodenní používání. V nízkých rychlostech se zmenšuje poloměr otáčení, zvyšuje se agilita a parkování je znatelně snazší. Ve větších rychlostech se zvyšuje jízdní stabilita. Výsledek: větší manévrovatelnost a bezpečnost v každodenním provozu.

360° zážitek.

Porsche - Exterior Porsche - Exterior
Porsche - Panamera Executive highlights.
Panamera Executive – vlastnosti.
Modely Panamera Executive jsou vzadu vybaveny samostatnými komfortními sedadly, komfortními hlavovými opěrkami a zvýšenou středovou konzolou.

Poznejte detaily modelu Panamera.

Nyní máte přehled o nejdůležitějších vlastnostech modelu Panamera . Další podrobnosti naleznete v sekcích níže.

Porsche - Discover the Panamera models in detail.
Exterior
Dozvědět se více
Exteriér
HD Matrix LED světlomety.

HD Matrix LED světlomety s 64 000 světelnými body řízenými kamerou a inovativní pixelovou technologií reagují rozdělením světla na každou jízdní situaci. Například neoslňující dálková světla, přesné osvětlení jízdního pruhu, vyznačení šířky vozidla na silnici ve stavebních zónách a zúžených pruzích, stejně jako potkávací světla optimalizovaná pro jízdu v mlze a světla do deště zajišťují větší bezpečnost a vysokou úroveň komfortu.

Příď s aktivními aerodynamickými klapkami.

Aktivní klapky v nasávacích otvorech nově navržené přední části se automaticky otevírají a zavírají v závislosti na požadavcích na chlazení hnacího ústrojí a současně s cílem minimalizace odporu vzduchu.

Lišty kolem bočních oken s novou grafikou.

Lišty kolem bočních oken s novou grafikou jsou u modelu Panamera Turbo E-Hybrid spolu s dalšími prvky, v barvě Turbo nite, a u ostatních modelů Panamera v leskle stříbrném provedení.

Porsche - Wheels.
Kola.
Pro modely Panamera jsou v nabídce kola v různých designech a barvách o průměrech 19 až 21 palců. Pro model Panamera Turbo E-Hybrid je exkluzivně na přání k dispozici 21palcové kolo s centrální maticí, inspirované světem automobilových závodů.
Zavazadlový prostor.

Udělali jste velký nákup nebo převážíte sportovní vybavení? Zavazadlový prostor modelů Panamera nabízí dostatek místa a je snadno přístupný díky velkým elektricky ovládaným zadním dveřím. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze přepravovat i velké předměty, což je u sportovního vozu neobvyklá vlastnost.

Zadní světla.

Výrazný detail modelů Panamera : trojrozměrná lišta zadních světel s dvojitým zaoblením a integrovaným brzdovým světlem. K dispozici na přání: zadní světla Exclusive Design s čirým světelným pruhem a světelnou animací při zamykání a odemykání vozidla.

Adaptivní zadní spoiler.

Výsuvný zadní spoiler, který je integrovaný do karoserie, je součástí systému aktivní aerodynamiky Porsche Active Aerodynamics. Vylepšuje aerodynamiku a snižuje vztlak na zadní nápravě ve vysokých rychlostech. Čtyřcestný zadní spoiler modelu Panamera Turbo E-Hybrid se po vysunutí rozdělí a výrazně zvětší svou plochu, čímž dále zvětšuje přítlak.

Koncovky výfuku.

Modely Panamera jsou vybaveny výfukovým systémem se dvěma samostatnými koncovkami na levé a pravé straně z kartáčované nerezové oceli. Panamera Turbo E-Hybrid má na každé straně dvě koncovky výfuku s tvarem navrženým speciálně pro model Turbo, které jsou vyvedeny v tmavě bronzové barvě. Pro všechny modely jsou na přání k dispozici sportovní koncovky výfuku v originálním designu nebo sportovní výfukový systém se sportovními koncovkami.

Boční vzduchové výdechy.

Boční výdechy vzduchu v předních blatnících zajišťují účinné odvětrávání podběhů předních kol a zlepšují aerodynamiku.

Další kapitola
Interiér

Spotřeba a emise.

Panamera Turbo E-Hybrid (WLTP)*
1,7 – 1,2
l/100 km
38 – 26
g/km
29,9 – 27,5
kWh/100 km
Interiér
Dozvědět se více
Interiér
Přístroje.

Typická orientace na řidiče, která vytváří charakteristické zážitky z jízdy s vozy Porsche: digitální přístroje s 12,6palcovým zakřiveným displejem se nacházejí jednoznačně v zorném poli. Lze volit různé formáty zobrazení: typické kulaté přístroje, mapová část ve středovém kulatém přístroji, navigační mapa na celé ploše, redukované zobrazení a volitelné zobrazení s asistentem nočního vidění uprostřed.

Displej před spolujezdcem.

Zatímco přístrojový panel a centrální displej jsou přizpůsobené řidiči a natočené k němu, volitelný 10,9palcový dotykový displej je určený pro spolujezdce. Umožňuje mimo jiné přístup k navigaci a funkcím infotainmentu. Může poskytovat pomoc při plánování trasy i náhled na údaje přístrojů. S volitelnou výbavou sledování videí ve voze lze na displeji spolujezdce během jízdy streamovat filmy, které jsou viditelné pouze pro spolujezdce vpředu.

Porsche - Seats. Porsche - Seats.

Sedadla.

Přední sedadla.

Přední sedadla nabízejí vysokou úroveň komfortu a současně poskytují oporu v rychlých zatáčkách, aniž by omezovala volnost pohybu. Výška sedadla, úhel sedáku a opěradla a podélná poloha jsou nastavitelné elektricky. Komfortní sedadla mají také možnost nastavení délky sedáku a ve čtyřech směrech nastavitelnou bederní opěrku pro řidiče a spolujezdce. Adaptivní sportovní sedadla mají zvýšené bočnice sedáků i opěradel. Jsou elektricky nastavitelná v 18 směrech a poskytují dokonalou boční oporu v zatáčkách.

Zadní sedadla.

Jejich hlavní rys: poskytují dostatek místa pro nohy a hlavu a vynikající boční oporu při dynamických průjezdech zatáčkami, aniž by to bylo na úkor pohodlí. Na přání jsou pro zadní část k dispozici také komfortní sedadla s elektricky nastavitelným sklonem opěradla, délky sedáku a bederní opěrkou. Pokud s Vámi čas od času potřebuje cestovat pátá osoba, je pro modely Panamera k dispozici uspořádání sedadel 4+1 přinášející další zadní sedadlo uprostřed. Modely Panamera Executive jsou vzadu vybaveny komfortními samostatnými sedadly s komfortními hlavovými opěrkami a zvýšenou středovou konzolou.

Porsche - Centre console.
Středová konzola.
Pro větší pohodlí je volič převodovky PDK umístěn na palubní desce za volantem. Ovládací prvky klimatizace jsou situovány ve směrem vpřed stoupající středové konzole a pod nimi se nachází přihrádka pro nabíjení mobilního telefonu. Připraveno je bezdrátové nabíjení výkonem 15 W s doplňkovým chlazením nabíjeného zařízení.

Černý interiér bez použití kůže.

Volitelně dodávaný interiér bez kůže je kvalitní alternativou k pravé kůži. Místo ní přináší na mnoha místech sportovní materiál Race-Tex z mikrovláken a inovativní textilní materiál s klasickým kostkovaným vzorem.

Paket Sport Chrono.

Paket Sport Chrono je standardní výbavou modelu Panamera Turbo E-Hybrid a pro ostatní modely Panamera je k dispozici volitelně. Kromě digitálních a analogových stopek na palubní desce patří mezi prvky paketu Sport Chrono režim SPORT PLUS s výrazně sportovním naladěním motoru, převodovky a podvozku. Funkce Launch Control a tlačítko SPORT Response je umístěné uprostřed voliče jízdních režimů na volantu.

Audiosystémy.

Modely Panamera jsou vybaveny zvukovým paketem Plus s 10 reproduktory a výkonem 150 W. Volitelně je k dispozici systém prostorového zvuku BOSE® Surround Sound System se 14 reproduktory a subwooferem o celkovém výkonu 710 W (standardní výbava modelu Panamera Turbo E-Hybrid ). K dispozici je také systém prostorového zvuku Burmester ® 3D High-End Surround Sound s celkovým výkonem 1 455 wattů a 21 nezávisle ovládanými reproduktory.

Další kapitola
E-Performance

Spotřeba a emise.

Panamera Turbo E-Hybrid (WLTP)*
1,7 – 1,2
l/100 km
38 – 26
g/km
29,9 – 27,5
kWh/100 km
E-Performance
Dozvědět se více
E-Performance
Porsche - Sportiness and efficiency to the power of two.
Sportovnost a efektivita na dvojnásobek.
V modelech Panamera E-Hybrid tvoří elektromotor a spalovací motor jeden výkonný celek, který poskytuje mimořádné potěšení z jízdy v kombinaci s příkladnou hospodárností.

Hybridní pohon.

Celkového výkonu hnací soustavy se dosahuje kombinací spalovacího motoru a elektromotoru. Oba pohony mohou být použity společně jako systém nebo samostatně, a to v závislosti na požadavcích a konkrétní situaci.

Panamera Turbo E-Hybrid (WLTP)*
1,7 – 1,2
l/100 km
38 – 26
g/km
29,9 – 27,5
kWh/100 km

Elektromotor.

Elektromotor s maximálním výkonem 140 kW (190 k) a maximálním točivým momentem 450 Nm zajišťuje v čistě elektrickém režimu E-Mode vynikající jízdní výkony a při zpomalování rekuperuje energii zpět do akumulátoru.

Jízdní režimy.

Díky jízdním režimům, speciálně navrženým pro hybridní pohon, můžete v závislosti na trase a osobních preferencích přepínat mezi čistě elektrickým, nejúčinnějším hybridním nebo sportovním režimem.

Porsche - High-voltage battery.
Vysokonapěťový akumulátor.
Lithium-iontový akumulátor s kapacitou 25,9 kWh zajišťuje dlouhý dojezd na elektřinu a napájí také elektrifikované pomocné jednotky, jako je kompresor klimatizace a elektrický posilovač brzd. Pomocí palubní nabíječky na střídavý proud jej lze nabíjet výkonem až 11 kW.
Porsche Active Ride.
Porsche Active Ride.
Panamera Turbo E-Hybrid je standardně vybavena dále zdokonaleným adaptivním vzduchovým odpružením, volitelně může být vybavena špičkovým systémem Porsche Active Ride, což je aktivní odpružení všech čtyř kol, dále zvyšující komfort a výkonnost. V tlumičích vzduchového odpružení jednotlivých kol mohou být cíleně vytvořené síly ovlivňující jak stlačování, tak roztahování tlumičů. Tím se vytváří větší opora, kompenzují se případné otřesy a současně se zvyšuje sportovní charakter jízdy. Výsledek: ještě lepší vyváženost mezi komfortním cestováním a sportovní jízdní dynamikou. Kompenzace nerovností povrchu snižuje hlučnost uvnitř vozu. Pokud je zapnuta funkce aktivní dynamiky v zatáčkách, vůz se v zatáčce nakládá do jejího středu, čímž se snižují boční síly působící na cestující. Komfort při akceleraci a brzdění lze zvětšit také prostřednictvím volitelné funkce, která v příslušné jízdní situaci sníží nebo zvýší přední či zadní nápravu. Tím se účinně omezí podélné síly působící na cestující. Při ostřejší jízdě je dynamický přenos hmotnosti kompenzován příčnými a podélnými náklony karoserie. Současně se tak dále zlepšují dynamické schopnosti vozu. V jízdním režimu Sport Plus je karoserie při dynamickém průjezdu zatáčkou a intenzivním brzdění dokonce níže než na úrovni vzduchových pružin, což znamená, že se výrazně snižují změny zatížení kol a dále se zvyšuje jízdní dynamika. Rychlé zvedání nebo snižování světlé výšky reagující na otevření dveří usnadňuje nastupování.
Porsche - E-Performance, electromobility and the sports car of the future.

E-Performance , elektromobilita a sportovní vůz budoucnosti.

Další kapitola
Modely & Data

Spotřeba a emise.

Panamera 4 E-Hybrid Executive (WLTP)*
1,4 – 1,0
l/100 km
32 – 23
g/km
27,8 – 25,9
kWh/100 km
Panamera Sport Saloon E-Hybrid Models (WLTP)*
1,7 – 1,0
l/100 km
38 – 22
g/km
29,9 – 25,3
kWh/100 km
Panamera 4S E-Hybrid
400 kW/544 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (hp)
3,7 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s paketem Sport Chrone
290 km/h
Maximální rychlost
WLTP*
1,4 – 1,1
l/100 km
33 – 24
g/km
28,6 – 25,9
kWh/100 km
Výška
1 423 mm
Šířka
1 937 mm
Délka
5 052 mm
Rozvor
2 950 mm
Technické specifikace

Počet válců 6
Druh paliva 98
Vrtání 84,5 mm
Zdvih 86,0 mm
Zdvihový objem 2.894 cm³
Výkon (kW) 260 kW
Výkon (k) 353 PS
Otáčky pro maximální výkon 5.400 - 6.700 1/min
Max. otáčky motora 6.800 1/min
Maximální točivý moment 500 Nm
Oblast otáček pro maximální točivý moment 1.900 - 4.800 1/min
Výkon elektromotoru (kW) 140 kW
Výkon elektromotoru (k) 190 PS
Točivý moment elektromotoru 450 Nm
Kombinovaný výkon (kW) 400 kW
Kombinovaný výkon (k) 544 PS
Kombinovaný točivý moment 750 Nm
Max. výkon na litr objemu (kW/l) 86,00 kW/l
Max. výkon na litr objemu (PS/l) 117,00 PS/l

Dojezd WLTP (EAER) (modelová řada) 78 - 90 km
Dojezd WLTP urban (EAER city) (modelová řada) 83 - 92 km
Maximální rychlost 140 km/h

Celková kapacita baterie 25,9 kWh
Čistá kapacita baterie 21,8 kWh
Doba nabíjení, střídavý proud (AC), výkon 9,6 kW (0 až 100 %) 3,30 h
Doba nabíjení, střídavý proud (AC), výkon 11 kW (0 až 100 %) 2,7 h

Maximální rychlost 290 km/h
Zrychlení z 0 na 60 mph s paketem Sport Chrone 3,5 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s paketem Sport Chrone 3,7 s
Zrychlení z 0 na 160 km/h s paketem Sport Chrone 8,6 s
Zrychlení z 0 na 200 km/h s paketem Sport Chrone 13,7 s
Zrychlení v rychlosti (80-120km/h) (50-75 mph) s paketem Sport Chrone 2,4 s
1/4 mile s paketem Sport Chrone 12,0 s

Úhel sklonu, přední/zadní air suspension (nermal ride height) 12,8 - 16,4 °
Úhel nájezdu při vzduchovém odpružení (nermal ride height) 11,0 °
Maximální světlá výška air suspension (nermal ride height) 134 mm

Délka 5.052 mm
Šířka 1.937 mm
Šířka (vč. zrcátek) 2.165 mm
Výška 1.423 mm
Rozvor 2.950 mm
Průměr otáčení 11,9 m
Pohotovostní hmotnost podle DIN 2.255 kg
Pohotovostní hmotnost podle směrnice ES1) 2.330 kg
Příp. Celková hmotnost 2.840 kg
Příp. Užitečná hmotnost 585 kg
Maximální dovolené zatížení střechy se střešními nosiči Porsche 75 kg

1) Hmotnost je vypočítána podle příslušných směrnic ES a platí pouze pro vozidla se standardní výbavou. Volitelná výbava tento údaj zvyšuje. Uvedený údaj zahrnuje 75 kg pro řidiče.

Objem otevřeného zavazadlového prostoru (až po horní okraj zadních sedadel) 430 l
Největší objem zavazadlového prostoru (za předními sedadly, až po střechu) 1.264 l
Kapacita palivové nádrže 80 l

Spotřeba paliva vážená (PHEV modelová řada) 1,4 - 1,1 l/100 km
Emise CO₂ kombinovaný provoz (WLTP) 33 - 24 g/km
Kombinovaná spotřeba elektrické energie (vyčerpání) (modelová řada) 32,2 - 28,1 kWh/100 km
Spotřeba elektrické energie kombinovaný provoz (vážená) (modelová řada) 28,6 - 25,9 kWh/100 km

Vybírejte a konfigurujte modely Panamera.

Vše
Sport Saloon
Executive
Vybraný
Panamera
Nové
Porsche Panamera
WLTP*
10,5 – 9,6
l/100 km
239 – 219
g/km
Od 2 820 087 Kč vč. DPH
260 kW/353 PS
Výkon (kW)/Výkon (PS)
5,3 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
272 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Panamera 4
Nové
Porsche Panamera 4
WLTP*
11,2 – 10,1
l/100 km
253 – 230
g/km
Od 2 922 271 Kč vč. DPH
260 kW/353 PS
Výkon (kW)/Výkon (PS)
5,0 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h
270 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Panamera 4 E-Hybrid
Nové
Porsche Panamera 4 E-Hybrid
WLTP*
1,4 – 1,0
l/100 km
32 – 22
g/km
27,6 – 25,3
kWh/100 km
346 kW/470 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
4,1 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
280 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Panamera 4 E-Hybrid Executive
Nové
Porsche Panamera 4 E-Hybrid Executive
WLTP*
1,4 – 1,0
l/100 km
32 – 23
g/km
27,8 – 25,9
kWh/100 km
346 kW/470 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
4,2 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
280 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Panamera 4S E-Hybrid
Nové
Porsche Panamera 4S E-Hybrid
WLTP*
1,4 – 1,1
l/100 km
33 – 24
g/km
28,6 – 25,9
kWh/100 km
400 kW/544 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
3,7 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
290 km/h
Maximální rychlost
Vybraný
Panamera Turbo E-Hybrid
Nové
Porsche Panamera Turbo E-Hybrid
WLTP*
1,7 – 1,2
l/100 km
38 – 26
g/km
29,9 – 27,5
kWh/100 km
Od 5 045 337 Kč vč. DPH
500 kW/680 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (PS)
3,2 s
Zrychlení z 0 na 100 km/h s balíčkem Sport Chrono
315 km/h
Maximální rychlost
Porsche Connect.
Range, route planning, state of charge and so much more: Porsche Connect features for your relaxing driving experience.

Porsche - Personalisation & finishing.

Individualizace & detaily.

V Porsche Exclusive Manufaktur Vám nabízíme mnoho možností personalizace exteriéru a interiéru Vašeho vozu. Tím vznikne Váš vlastní, velmi osobní vůz.

Porsche - Contact.

Kontakt.

Odešlete požadavek a spojte se s Porsche Centrem pro další informace o voze podle Vašeho výběru.