Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Porsche Connect – Váš digitální kopilot..
Porsche Connect – Váš digitální kopilot.
Porsche Connect – Váš digitální kopilot.

S Porsche Connect Vaše Porsche doslova vletí do digitálního věku. Naše inteligentní služby Vám usnadní každodenní život a zpříjemní čas strávený ve Vašem voze. Vychutnejte si špičkový analogový zážitek z jízdy, který byl fascinujícím způsobem propojen s digitálním světem.

Nabízené digitální služby se liší podle konkrétního modelu, modelového roku a dostupnosti v konkrétní zemi. Chcete-li se dozvědět více, porovnejte dostupnost služeb jednotlivých modelů v obchodě Connect Store, nebo se přihlaste pomocí svého Porsche ID a zjistěte, jaké služby Porsche Connect jsou pro Váš automobil k dispozici.

V následujících odstavcích naleznete podrobné informace o Porsche Connect a našich digitálních službách. Objevte nejnovější modely a jejich nejdůležitější funkce.

Co je to Porsche Connect?

Ve zkratce

S Porsche Connect máte vždy po ruce svého digitálního kopilota. Široká nabídka služeb Vám pomůže zajistit co nejpohodlnější a nejpokrokovější zážitek z jízdy před cestou, během ní i po ní.

Informace v reálném čase a automatizovaná vzájemná komunikace spojují digitální a skutečný svět.

Doba platnosti

Paket Porsche Connect je součástí výbavy modelu Taycan po dobu tří let. Doba funkčnosti se liší v závislosti na modelu Porsche a konkrétním paketu.

Podrobný výčet naleznete na stránkách

Cena

Požadované služby Porsche Connect si můžete jednoduše předplatit. Ceny a podmínky předplatného se liší.

Veškeré další informace naleznete na

Obchod Porsche Connect Store

V obchodě Porsche Connect Store můžete rychle a pohodlně aktivovat, zakoupit nebo prodloužit služby pro Váš vůz. Získáte zde také přehled o zakoupených aplikacích a podrobné informace o všech ostatních produktech. Vámi zvolené služby jsou k dispozici okamžitě po nastartování vozu.

Ochod Porsche Connect Store můžete navštívit na adrese

My Porsche

Když se přihlásíte do aplikace My Porsche pomocí svého osobního Porsche ID, které jste obdrželi při koupi vozu Porsche, můžete spravovat své osobní údaje, objednávat se na servisní prohlídky a komunikovat se svým prodejcem Porsche. Můžete také zkontrolovat aktuální stav vozu, například počet najetých kilometrů.

Aplikace Porsche Track Precision (PTPA)

Na závodním okruhu se počítá každá setina sekundy. To platí nejen pro profesionální závody, ale i ve chvíli, kdy po okruhu jezdíte v rámci dnů pro veřejnost. Aplikace PTPA automaticky zaznamenává časy na kolo a vyhodnocuje naměřené údaje. Nyní je k dispozici také pro modely Taycan, Cayenne a Panamera (s paketem Sport Chrono).

Funkce na přání – Vaše speciální funkce dostupné jediným dotykem

V modelu Taycan lze funkce na přání (speciální funkce, které si můžete kdykoli objednat) aktivovat bezdrátově. To znamená, že není třeba ztrácet čas jízdou do servisu. Připravte se na budoucnost – ve Vašem Porsche.

Porsche Connect – Váš digitální kopilot..Porsche Connect – Váš digitální kopilot.Porsche Connect – Váš digitální kopilot..

S našimi funkcemi na přání si můžete své digitální kopiloty přizpůsobit přesně podle Vašich představ. Například s aktivním sledováním jízdních pruhů můžete své Porsche vylepšit o další funkci, která zaručí ještě bezpečnější jízdu. S funkcí Porsche InnoDrive, která vylepšuje adaptivní tempomat o další inovativní funkce, se například sníží rychlost jízdy, když se blížíte k obci nebo městu, a opět zvýší, když je opouštíte. S těmito funkcemi, které máte neustále po ruce, si můžete každou jízdu užít naplno.

Funkce

Navigace s dopravními informacemi v reálném čase – vždy ta nejrychlejší trasa.
Navigace s dopravními informacemi v reálném čase – vždy ta nejrychlejší trasa.
S Navigací Plus dojedete do svého cíle nejrychleji, jak je to možné, díky dopravním informacím v reálném čase. Vy a Vaše Porsche tak můžete neustále reagovat na aktuální dopravní situaci. Všechny aktuální online informace, včetně aktualizace trasy, dopravních informací a informací o kolonách, se snadno dozvíte přímo v systému Porsche Communication Management (PCM). Tyto nabízené funkce zaručují příjemnou jízdu.
Pomocí Vašeho Porsche ID jsou Vaše cíle synchronizovány s PCM a aplikací My Porsche.
Máte také přístup k dopravním údajům v reálném čase, přičemž aktuální dopravní situace je zobrazena v pěti různých barvách, takže budete mít vždy přehled o situaci na silnicích. Kromě toho budete dostávat online aktualizace map na základě Vaší polohy a cíle cesty.
Hlasový asistent Voice Pilot – poslechne Vás na slovo.
Hlasový asistent Voice Pilot – poslechne Vás na slovo.
S hlasovým asistentem Voice Pilot Váš digitální kopilot konečně ožije. Ať už potřebujete cokoli, Váš hlasový asistent má (téměř) vždy řešení.
Díky inteligentnímu porozumění řeči můžete prostřednictvím asistenta Voice Pilot s vozem komunikovat neomezeně a přirozeně bez nutnosti používat předem naprogramovaných výrazů. Pokud je systém online, rozpoznávání hlasu je vždy aktuální. Reprodukce řeči je průběžně vylepšována.
Hlasový asistent Voice Pilot se aktivuje a reaguje na jednoduché vyslovení „Hej Porsche“. Prostřednictvím hlasového asistenta lze ovládat také různé funkce vozu, jako je například vnitřní osvětlení nebo masážní funkce. Protože systém umožňuje multimodální způsob obsluhy, není žádný problém používat také dotykový displej.
Pokud není k dispozici datové připojení, hlasový asistent Voice Pilot používá offline funkci hlasových příkazů.
Funkce oslovení „Hej Porsche“ je k dispozici pouze v modelu Taycan.
Všechny destinace, všechny informace, jedna služba – vyhledávací funkce Finder.
Všechny destinace, všechny informace, jedna služba – vyhledávací funkce Finder.
Finder je na domovské obrazovce PCM hlavní navigační vyhledávací funkce, která je dostupná, kdykoli ji potřebujete. Pokud jste připojeni k internetu, máte k dispozici všechny informace.
Pokud tedy hledáte bod zájmu (POI), máte přímý přístup k pěti kategoriím (Moje cíle, Oblíbené, Kontakty, Nabíjecí stanice, Nedávno použité). Místa, jako jsou hotely, restaurace nebo jiné oblíbené lokace, můžete také kdykoli do trasy přidat jako zastávku nebo je zvolit jako pevný cíl či uložit do oblíbených položek. Při aktivním navádění po trase se výsledky zobrazují podél trasy.
Možnosti filtrování umožňují vyhledávat nabíjecí stanice s přístupem k službě Porsche Charging nebo rychlonabíjecí stanice.
Při každém vyhledávání máte možnost využít online vyhledávání PCM.
Čas to pořádně rozbalit – díky integrované službě Apple Music.
Čas to pořádně rozbalit – díky integrované službě Apple Music.
S Apple Music máte přístup k více než 100 milionům skladeb bez reklam. Vždy najdete ten správný hit podle své nálady, ať už hledáte dokonalý playlist nebo živé přenosy odkudkoli na světě. Díky funkci Lyrics si můžete zobrazit i texty písní, a pokud dostanete chuť, můžete si je i zazpívat.
Služba se ovládá stejně jako v telefonu. U každé skladby máte k dispozici možnosti „Přidat do knihovny médií“, „Vytvořit stanici“, „Líbí se mi“ a „Nelíbí se mi“.
Přehrávané tituly, které se Vám líbí, můžete také snadno přidávat přímo do svých playlistů. Abyste si je mohli kdykoliv poslechnout, synchronizují se se všemi Vašimi zařízeními.
Službu můžete ovládat prostřednictvím dotykového displeje nebo pomocí hlasového asistenta Voice Pilot.

Další funkce

Tyto funkce jsou jen malým výběrem všech funkcí a služeb, které Vám Porsche Connect nabízí. Přehled všech funkcí dostupných pro Váš vůz najdete v obchodě Porsche Connect Store.

Používání aplikace Porsche Connect
Abyste mohli používat Porsche Connect, potřebujete Porsche ID – klíč k digitálnímu světu Porsche. Pokud jste si své Porsche zakoupili v Porsche Centru, automaticky obdržíte e-mail s Vaším Porsche ID a příslušným registračním odkazem pro My Porsche. Pokud jste e-mail o registraci neobdrželi, obraťte se na své Porsche Centrum. Ve všech ostatních případech se zaregistrujte přímo v aplikaci My Porsche.

Porsche Connect v každodenním životě

Festivalovému pořadateli, umělci a podnikateli jsme nabídli příležitost prozkoumat inteligentní propojené služby, které Porsche nabízí. Ti nám následně vylíčili, jak jim Porsche Connect usnadňuje jejich každodenní život.

V jednoduchosti je síla.
Spojení s dokonalou vlnou.
Berlínem plynule.
Neustále ostražitý a soustředěný.

Dostupnost služeb Connect

Zvolte prosím aktuální model Porsche a zjistěte více o dostupných službách Connect.

Dostupnost služeb Connect závisí na modelovém roce vozu a na službách dostupných ve Vaší zemi. Vlastníte starší model Porsche? Přihlaste se pomocí svého Porsche ID a zobrazte si portfolio služeb odpovídající Vašemu vozidlu. Níže můžete také vybrat svůj model a získat přehled o nabídce služeb Connect pro Vaše Porsche.