Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Porsche - V Panamera E-Hybrid na další schůzku.

V Panamera E-Hybrid na další schůzku.

Zjisti budoucnost firemního vozu.

U modelů Panamera E-Hybrid podnikl Porsche rozhodující krok k budoucnosti automobilu. Jsou splněny dva vysoké standardy: výkon a radost z jízdy jsou zvýšeny, zatímco spotřeba a emise v městských aglomeracích jsou sníženy.

Majitelé elektromobilů a hybridů (do 50 gramů oxidu uhličitého na kilometr) si budou moci nově od 1. dubna 2019 vyzvedávat speciální registrační značky, začínající písmeny „EL”. Ty je budou opravňovat k čerpání výhod spojených s užíváním „ekologických vozidel”. Výměna registrační značky bude pro všechny zájemce zdarma, lhůta na vydání značky bude 15 dní od data podání žádosti.
Příkladem zvýhodnění elektromobilů na místní úrovni je třeba hlavní město, které nechává majitele takových aut parkovat zdarma, respektive za roční poplatek 100 korun. A tato výhoda má v Praze zůstat i do budoucna. Kdo si navíc pořídí novou speciální SPZ, nebude muset platit ani stokorunový roční poplatek. Majitelé, kteří si na jaře tuto značku vyzvednou, se v zónách nebudou muset registrovat. Bude stačit, že servisní vozidlo tuto značku načte. Pro elektromobily a hybridy, které budou mít nadále standardní SPZ, se nic nezmění a za 100 korun ročně budou moci nadále ve zpoplatněných zónách parkovat zdarma.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich elektrizujících modelů Panamera E-Hybrid, příslušný prodejní tým ve vašem Porsche Center vám rád poradí a pomůže. Neváhejte se podívat na naše vzrušující e-hybridní modely v těsné blízkosti - a zjistěte, kde je zábava největší: vlevo vpředu, v exkluzivní zkušební jízdě.