DOMŮ

Hlavní navigace
Modely
Taycan
Cayenne

Nabídka pro děti

Také pro naše malé návštěvníky nabízíme zábavnou prohlídku muzea. Muzeum Rally Děti mohou v Porsche Muzeu provádět vzrušující lov pokladů „Muzeum Rally“ . Na základě hracího plánu prozkoumají celou výstavu. Musí zodpovědět 10 otázek a na konci najít správné slovo. K tomu je potřeba věnovat zvláštní pozornost při prohlídce muzea. Všechny otázky se vztahují k exponátům. Ze všech účastníků je každý měsíc losováno a předána skvělá cena. „Muzeum Rally“ je k dispozici u pokladny ve vstupní hale za cenu dvou euro. Dětský průvodce Pro naše mladší návštěvníky nabízíme speciální doprovod. Kde je prohlídka muzea navržen dětsky a hravě. K tomu byl stanoven i věkový rozsah každé skupiny. Porsche Junior

Děti ve věku 4-7 let mohou být provázeny muzeem osobním průvodcem a je jim vhodně vysvětlena firemní i rodinná historie a základy automobilizmu. Přibližně po 45minutové prohlídce mohou maličcí spustit svoji fantazii a volně běhat oklopeni historickými vozy Porsche, nebo kreslit jejich návrhy pastelkami. Tato služba je vhodná především pro skupiny z mateřských škol, ale také pro narozeninovou oslavu dětí řidičů Porsche. Průvodce může být rezervován pro skupinu až 10 dětí plus 2 doprovodné osoby. Pro celkový 75minutový program bude účtováno 75 EUR plus vstupné. Děti do 14 let mají vstup zdarma.

Porsche Kids
Dětem ve věku 8-13 let můžeme snadno popsat historii společnosti a vystavené exponáty v Porsche Muzeum. Hravou formou mohou objevovat fascinaci Porsche. Tento doprovod je možné rezervovat pro skupinu až 10 dětí plus 2 doprovodné osoby. A za přibližně 60minutový doprovod bude účtováno 60 EUR plus vstupné. Děti do 14 let mají vstupné zdarma.

Narozeniny dětí
Oslavte se svými dětmi narozeniny před kulisami s výkonem přes 23 000 koní. Vyberte si téma oslavy sami a jednoduše se zanořte do jednoho ze 4 nabízených vzrušujících témat: „Design“, „Aerodynamika“, „Závody“ a „Motory“. Zatímco témata „Design“, „Aerodynamika“ a „Závody“ jsou vhodné pro děti od 8 do12 let, téma „Motory“ je speciálně určeno pro děti ve věku 12 a 13 let.

Můžete si také objednat narozeninový dort, nápoje, slané a sladké pečivo.

„Design“
Na začátku zveme děti na obhlídku expozice. Zde je kladen důraz na téma designu a zodpovězeny otázky jako: „Co je charakteristické pro design Porsche?“, nebo „Jak pracují designéři?“. Pomocí interaktivního návrhu průvodce nejsou zaměstnány jen oči a uši, ale také čich a hmat. Po zkušebním sezení v Porsche mohou být děti samy tvořivě aktivní. Například mohou natřít dřevěné Porsche štětcem na oblíbenou barvu.

„Aerodynamika“
Proč vlastně nelétají auta jako letadla? Otázky, jako je tato, budou zodpovězeny při oslavě narozenin v Porsche Muzeu pod tématem „Aerodynamika“. K tomu zveme na začátku děti k objevování naší expozice, a to v rámci „Muzeum Rally“. Děti se zde učí jednoduše rozeznávat různé druhy materiálů a technické pomůcky, které mohou zlepšit aerodynamiku vozidla. Nabyté schopnosti mohou vyzkoušet pomocí zmenšeného modelu v aerodynamickém tunelu. Předtím si mohou vymodelovat vlastní aerodynamický vůz z hmoty FIMO, nebo ho udělat s prostorovým rámem.

„Závody“
Po celá desetiletí ztělesňuje Porsche fascinaci motoristickým sportem. Našim malým návštěvníkům umožňujeme hravě prožít tuto fascinaci v Porsche Muzeu. Se zaměřením na závodní vozy, jejich historii, ale i souvislosti s automobilovými závody, jako jsou diváci a sponzoři, děti objevují nové věci v rámci „Muzeum Rally“. Na konci je vyžadována rychlost a dovednost. Po zastavení v boxu děti ukazují, jak rychle se oblečou do závodního obleku a jak rychle se dostanou do závodního vozu. Kdo bude nakonec na autodráze Carrera první za cílovou čárou?

„Motory“
Při této interaktivní prohlídce se vše opírá o fascinující téma motorů. Děti se například učí, proč potřebujeme motory, jak fungují a čím je charakteristický motor Porsche. Učí se také, že myšlenka hybridního hnacího ústrojí byla zrozena v dávné minulosti, a to, když v roce 1900 představil Ferdinand Porsche „Lohner-Porsche“, který vstoupil do historie jako první a plně funkční hybridní automobil. Zkušební posezení ve voze Porsche značí konec prohlídky.

Na konci může každý z malých návštěvníků sestavit miniaturní model motoru, který si samozřejmě smí odvézt domů jako suvenýr.

Kontakt:
Tel. 0049 (0) 711 911 20 911
Pro vaše otázky a rezervace neváhejte kontaktovat naše návštěvnické centrum.
E-mail: info.museum@porsche.de
Zastihnete nás:
pondělí – pátek od 9:00 do 18:00 hod.

Audio průvodce pro děti
Pro ty, kteří chtějí prozkoumat naši expozici samostatně, máme k dispozici audio průvodce. Kromě vedlejších informací k našim exponátům obsahuje i zvukovou stopu k filmům, které jsou promítány v expozicích. Pro naše malé návštěvníky nabízíme i dětskou verzi audio průvodce.