Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Porsche - Pohodlné nabíjení doma. - Natankujte čas.
Pohodlné nabíjení doma.
Natankujte čas.

Přijedete domů - a natankujete: Porsche E-Performance vám nabízí promyšlená a integrovaná nabíjecí řešení pro váš sportovní elektromobil, která budou přizpůsobená vašim osobním přáním a prostorovým možnostem. Tak, jak každý den potřebujete. A tím nemyslíme pouze samotné vhodné nabíjecí zařízení, ale také praktické služby a aplikace, například Porsche Connect App. Tak zůstanete vždy efektivní.

Domácí nabíjecí řešení krok za krokem.

Abyste byli na své nabíjení perfektně připraveni, vytvořili jsme několik služeb, jež vám usnadní výběr nabíjecího řešení vhodného pro vaše bydlení. Naše nabídka začíná službami Porsche Charging Pre-Check a Porsche Home-Check, abyste si mohli vybrat požadované nabíjecí řešení. Naši nabídku doplňuje instalační služba vedená zkušenými odborníky, kteří váš domov připraví na příjezd vašeho Porsche.

  • 1. Porsche Charging Pre-Check
  • 2. Porsche Home-Check
  • 3. Instalace a uvedení do provozu
1. Porsche Charging Pre-Check
Porsche - Od začátku to nejlepší poradenství.

Od začátku to nejlepší poradenství.

Chtěli byste vědět, které nabíjecí řešení je to správné? Naše služba Porsche Charging Pre-Check vám poskytne první posouzení možných nabíjecích řešení u vás doma, kterou doplňuje zcela individuální „Pre-Check-ID“. To pak můžete využít k dalšímu poradenství ve vašem Porsche Centru.

2. Porsche Home-Check
Porsche - Soustřeďte se na radost z jízdy, ne na nabíjení.

Soustřeďte se na radost z jízdy, ne na nabíjení.

Ve spolupráci s naším partnerem, vám nabízíme možnost provedení Porsche Home-Check. Přitom partner přímo na místě posoudí možnosti nabíjení a připraví pro vás nezávaznou nabídku instalace.

Sjednejte si svůj termín:
1. Kontaktujte sváho dealera Porsche.
2. Odešlete mu číslo vašeho ID z Porsche Charging Pre – Checku.
3. Po obdržení vaší objednávky vás bude dealer kontaktovat, abyste si sjednali termín pro posouzení domácnosti Home-Check přímo na místě.

3. Instalace a uvedení do provozu
Porsche - Instalační služba. Nabíjení na míru pro vaši domácnost.

Instalační služba. Nabíjení na míru pro vaši domácnost.

Na základě výsledků předběžného posouzení nabíjení Charging Pre-Check nebo posouzení Home-Check můžete přenechat instalaci vašeho požadovaného nabíjecího řešení u vás doma odborné firmě. K tomu využijte našeho partnera, na kterého můžete žádosti o Home – Check směřovat napřímo skrze emailovou adresu: porschecheck@pre.cz, nebo si vyberte servisního partnera vlastního.

Porsche Charging Pre-Check.
Chtěli byste vědět, zda si můžete Váš Plug-in-Hybrid nebo Váš elektromobil nabíjet doma? Nebo snad potřebujete podporu při instalaci nabíjecího vybavení pro vůz Porsche?
Porsche Charging Pre-Check Vám během několika málo minut poskytne první informace o tom, zda můžete nabíjet u Vás doma.
Kontaktujte nás - ochotně Vám poradíme. Dotazy Vám zodpoví i Váš místní partner Porsche a pomůže Vám s výběrem vhodné firmy pro instalaci a nákup vybavení pro nabíjení.

Spustit Pre-Check

Tak by mohlo vypadat vaše domácí nabíjení.

Komfortní součást vašeho všedního dne: Svůj sportovní elektromobil nabíjejte vždy u sebe v garáži. Přijedete domů, zaparkujete a připojíte zástrčku do sítě – tak je to jednoduché.

Porsche Home Energy Manager

Porsche Home Energy Manager optimalizuje nabíjení s ohledem na výkon, čas a náklady. Toto zařízení profesionálně zabuduje do vaší domácí přípojky odborník, bude nepřetržitě sledovat poptávku vašeho elektromobilu po energii a dostupný výkon elektrické přípojky.

Kompaktní nabíjecí sloupek Porsche

Na samostatných parkovištích Porsche nabízí místa se svými kompaktními nabíjecími sloupky pro použití Porsche Mobile Charger Connect. Je uzamykatelný a slouží jako bezpečná možnost uložení vašeho nabíjecího vybavení. Nebo můžete použít Porsche Wallbox pro pevnou montáž na stěnu.

Porsche Mobile Charger Connect

Porsche Mobile Charger Connect podporuje inteligentní nabíjení u vás doma pomocí připojení k síti a k internetu. Díky tomu můžete svůj vůz Taycan nabíjet až s výkonem 11 kW. Je vybaven ochranou proti přetížení omezující přetížení vaší domácí elektrické sítě.

Řešení nabíjení.

Komfortní součást vašeho všedního dne: Svůj sportovní elektromobil nabíjejte vždy u sebe v garáži. Přijedete domů, zaparkujete a připojíte zástrčku do sítě – tak je to jednoduché.
Porsche vám pro domácí nabíjení nabízí 2 řešení: Porsche Mobile Charger a Porsche Mobile Charger Connect. Obě nabíjecí zařízení je možné připojit k vaší domácí nebo průmyslové zásuvce a k vašemu vozidlu. Nabídku doplňuje Porsche Home Energy Manager, inteligentní systém řízení energie optimalizující výkon, čas a náklady nabíjení.

Porsche Mobile Charger
Porsche Mobile Charger
Porsche Mobile Charger Vám umožní nabíjet Váš vůz Porsche z domovní nebo průmyslové zásuvky. Oba kabely, kterými spojíte zásuvku a nabíječku, jsou součástí dodávky. Navíc k Porsche Mobile Charger získáte nástěnnou základnu pro montáž přístroje na zeď.
Přehled Porsche Mobile Charger:
Použití: Nabíjení doma a na cestě
Varianty produktu¹: 11 kW
Držák na stěnu: Šířka: 136 mm, Výška: 391 mm, Hloubka: 76 mm
Hmotnost: 2,4 - 3,5 kg
Kompatibilita: Kompatibilní se všemi modely Porsche Hybrid a elektromobily²

¹specifická nabídka na trhu; ²Nabíjecí příslušenství Porsche je vhodné výhradně pro vozy, které odpovídají obecně platným normám a směrnicím pro elektromobily. Při jízdě do zahraničí je třeba mít sebou vždy síťový kabel vhodný v dané zemi pro nabíjecí příslušenství Porsche. Kompatibilita je zaručena pouze pro elektrifikovaná vozidla s konektorem typu 2.

Porsche Mobile Charger Connect
Porsche Mobile Charger Connect
Porsche Mobile Charger Connect je nabíječka s 5-palcovým dotykovým displejem, kterou můžete propojit s Vaší domácí přípojkou nebo průmyslovou zásuvkou. Dodává se pro výkon až 22 kW. Přístroj je možné konfigurovat a ovládat prostřednictvím WLAN. Navíc k Porsche Mobile Charger získáte nástěnnou základnu pro montáž na zeď.
Přehled Porsche Mobile Charger Connect:
Použití: Nabíjení doma a na cestě
Varianty produktu¹: 22 kW
Podpora inteligentního nabíjení: Ano, v plném rozsahu pouze v kombinaci s Porsche Home Energy Manager
Držák na stěnu: Délka: 385 mm, Šířka: 135 mm, Výška: 65 mm
Hmotnost: 2,54 kg
Kompatibilita: Kompatibilní se všemi modely Porsche Hybrid a elektromobily²

¹specifická nabídka na trhu; ²Nabíjecí příslušenství Porsche je vhodné výhradně pro vozy, které odpovídají obecně platným normám a směrnicím pro elektromobily. Při jízdě do zahraničí je třeba mít sebou vždy síťový kabel vhodný v dané zemi pro nabíjecí příslušenství Porsche. Kompatibilita je zaručena pouze pro elektrifikovaná vozidla s konektorem typu 2.

Porsche Home Energy Manager
Porsche Home Energy Manager
Abyste mohli svůj vůz Taycan rychle a bezproblémově nabíjet doma, nabízíme vám jako inteligentní řešení Home Energy Manager. Toto zařízení nepřetržitě sleduje aktuální poptávku vaší domácnosti po energii a srovnává ji s dostupným výkonem elektrické přípojky. Přístroj řídí nabíjecí výkon vozidla, aby bylo při nabíjení vyloučeno přetížení domácího okruhu. Při hrozícím nebezpečí přetížení Home Energy Manager komunikuje s Mobile Charger Connect ohledně řízení nabíjení a případně sníží spotřebu energie nabíjením.
Přehled Porsche Home Energy Manager:
Použití: doma
Podpora inteligentního nabíjení: Ano, pouze v kombinaci s Porsche Mobile Charger Connect
Hlavní funkce:
  • Optimalizace nabíjení vašeho elektromobilu
  • Řízení nabíjení více vozidel současně
  • Optimalizace nákladů na nabíjení (budou-li dostupné variabilní ceny elektřiny)
  • Podpora udržitelného nabíjení s využitím vlastní vyráběné energie (např. z fotovoltanického zařízení)
Wallbox Porsche
Wallbox Porsche
Wallbox Porsche je obzvláště elegantní nástěnný držák pro připojení vašeho Porsche Mobile Charger Connectu. Když do wallboxu zavěsíte své nabíjecí zařízení, je bezpečně uloženo a chráněno před vnějšími vlivy.
Wallbox můžete buď zavěsit na stěnu, nebo namontovat na volitelně dostupný sloupek Je možné jej uzamknout a používat jak v garáži, tak venku.
Nabíjecí dok Porsche přehledně:
Použití: doma
Rozměry: Šířka: 373mm, Výška: 642mm, Hloubka: 232mm
Kompaktní nabíjecí sloupek Porsche
Kompaktní nabíjecí sloupek Porsche
V některých případech není možné připevnit váš Porsche Mobile Charger zavěšením přímo na stěnu. S kompaktním nabíjecím sloupkem Porsche vám nabízíme elegantní alternativu pro vaši garáž nebo parkovací stání.
Použití: doma
Rozměry: Výška : 1 670mm, Hloubka: 150mm, Šířka: 190 (263) mm


Porsche Connect a E-Performance.

S různými aplikacemi a službami Porsche Connect můžete pohodlně ovládat různé funkce vozidla z křesla ve Vašem obývacím pokoji. Například můžete regulovat proces nabíjení, zkontrolovat stav nabití baterie nebo si ve vašem Porsche před odjezdem nastavit příjemnou teplotu.

Porsche - Charging on the road.

Nabíjení na cestách.

Elektromobilita nekončí před domovními dveřmi. Ani na státní hranici. S Porsche E-Performance myslíme na všechno a nabízíme Vám rozsáhlou síť nabíjecích bodů, abyste i na cestách nikdy nebyli bez proudu.

Ještě více informací o E-Performance.

Zjistěte si více o Porsche E-Performance, elektromobilitě a sportovním vozu budoucnosti.