Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Výkon, elektrifikovaný - Porsche E-Performance.
Výkon, elektrifikovaný
Porsche E-Performance.

Performance, zatížení působící v důsledku změny velikosti a/nebo směru rychlosti, jako adrenalinové injekce. To vše patří k naší tradici. O čem však my u Porsche přemýšlíme dnes, jestliže myslíme na zítřek? Samozřejmě na sportovní vůz budoucnosti. Bez jakýchkoli kompromisů. S celkovou koncepcí, ve které se bude snoubit maximální radost z jízdy, promyšlená infrastruktura nabíjení a konektivita hodná budoucnosti. Hlavní role ovšem připadne Vám: řidiči sportovního vozu.

Porsche E-Performance – promyšlená celková koncepce pro všechny požadavky elektromobility.

400 rychlonabíjecích stanic v celé Evropě do r. 2020.

Výhody zákazníků Porsche dané nekompromisní mobilitou na cestách. Při nákupu modelu Taycan získáte na 3 roky bezplatný přístup do rychlonabíjecí infrastruktury našeho joint-venture partnera IONITY s nabíjením za zvýhodněné ceny. Společně s IONITY vytrvale pracujeme na vytvoření výkonné infastruktury, která umožní rychlé nabíjení podél evropských hlavních dopravních tahů.

Platforma pro všechno.

Se službami Porsche Connect bude spojení s Vaším Porsche ještě těsnější. Možnosti nabíjení budou rychlé a jednoduché, pomocí aplikací budete moci řídit a kontrolovat různé funkce vozu - například aktuální stav nabití.

Bleskurychlé nabíjení.

Architektura 800 V umožňuje vozům Taycan nabíjení do 270 kW a za optimálních podmínek¹ získat během 5 minut energii na dojezd do 100 km (WLTP). Vůz je tedy trvale připraven k tomu, na co řidič nepřestává nikdy myslet: k jízdě.
¹Optimální podmínky: rychlonabíjecí sloupek CCS >270 kW, >850 V, teplota baterie 30 °C až 35 °C a výchozí stav nabití 5 %

Nabíjecí infrastruktura

Vždy zůstaňte pod proudem. S Porsche Charge Map budete mít vždy přehled o všech nabíjecích stanicích - v blízkosti Vašeho bydliště i na cestách. Vyberte si libovolnou trasu a my Vám řekneme, kde si budete moci cestou pohodlně Váš vůz nabít.

Nabíjení podle přání.

Nová koncepce mobility může být inovativní pouze tehdy, pokud nezahrnuje pouze vůz. K Porsche E-Performance proto patří také infrastruktura: optimálně integrovaná nabíjecí přípojka vozidla, praktická nabíjecí jednotka a promyšlené možnosti nabíjení doma i na cestách.

Taycan – první plně elektrické Porsche.

Taycan je svou celkovou inovativní koncepcí dokonale vyzbrojen pro budoucnost. Pyšní se charakteristickými znaky, které byly vždy u každého vozu Porsche rozhodující: maximální emoce a čistá radost z jízdy.

Modely Taycan
Kromě designu a výkonu je samozřejmě důležitý komfort a délka dojezdu. Podle Vašeho přání Vám vůz naplánuje časově nejefektivnější trasu a po cestě Vám poskytne veškeré pohodlí.

Dozvědět se víc

Modely Plug-in-Hybrid.

V našich modelech Plug-in-Hybrid kombinujeme dva pohony, které se ideálně doplňují. Spalovací motor generuje s rostoucími otáčkami vyšší výkon a točivý moment. Z elektrického motoru lze naproti tomu okamžitě odebírat maximální točivý moment. Pro Vás to znamená: maximální možný výkon. Stisknutím knoflíku.

Modely Cayenne E-Hybrid
Cayenne E-Hybrid
3,2 – 3,1
l/100 km
74 – 70
g/km
18,5 – 17,6
kwh/100 km
Hybridní technologie ze závodní trasy. S místem pro celou posádku. Jeden z prvních vozů Plug-in-Hybrid ve svém segmentu. A jeden z nejvýkonnějších. 340 kW (462 PS) a maximální rychlost 253 km/h vtiskne až 5 milovníků sportovních vozů hluboko do jejich sedadel.

Dozvědět se víc

Modely Panamera E-Hybrid
Výkon, efektivnost, komfort. Žádné jestli a možná. Modely Panamera 4 E-Hybrid naši inženýři dokázali, že nejdůležitějším pohonem je odvaha. A porušování konvencí. Pro změnu úhlu pohledu. Tak, aby vzniklo něco opravdu velikého.

Dozvědět se víc

E-Guide.

Chtěli byste se dozvědět více podrobností o Porsche E-Performance a možnostech Vašeho vozu Porsche Cayenne E-Hybrid, Panamera E-Hybrid nebo Taycan pro každodenní provoz? Vytvořili jsme pro Vás přehled těch nejdůležitějších informací. Abyste se mohli ujistit, že naše interpretace elektromobility je Vaší výhodou.

Porsche Charging Pre-Check.
Chtěli byste vědět, zda si můžete Váš Plug-in-Hybrid nebo Váš elektromobil nabíjet doma? Nebo snad potřebujete podporu při instalaci nabíjecího vybavení pro vůz Porsche?
Porsche Charging Pre-Check Vám během několika málo minut poskytne první informace o tom, zda můžete nabíjet u Vás doma.
Kontaktujte nás - ochotně Vám poradíme. Dotazy Vám zodpoví i Váš místní partner Porsche a pomůže Vám s výběrem vhodné firmy pro instalaci a nákup vybavení pro nabíjení.

Spustit Pre-Check

Ještě více informací o E-Performance.

Zjistěte si více o Porsche E-Performance, elektromobilitě a sportovním vozu budoucnosti.