Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Porsche - Nabíjení na cestách - kdykoli. - Kdekoli jste.
Nabíjení na cestách - kdykoli.
Kdekoli jste.

Víme, že kompromisy patří k životu. Pokud jde však o jízdu, nejsou ani v nejmenším žádoucí. Jde přece o Vaši flexibilitu, možnost plánování cest a především o sportovní výkon. Kdykoli. Zcela bez ohledu na to, zda se pohybujete v hranicích Vašeho regionu nebo se vydáte k vzdálenému cíli a chcete k němu bez problémů dojet. Porsche E-Performance Vám kdekoli na světě nabídne spolehlivou a snadno přístupnou síť nabíjecích stanic i související promyšlenou infrastrukturu. Pro radost z čisté jízdy bez podmínek. Přesně tak, jak to od Vašeho Porsche očekáváte.

Nabíjecí karta.

Vždy zůstaňte pod proudem. S naším plánovačem trast budete mít vždy přehled o všech nabíjecích stanicích - v blízkosti Vašeho bydliště i na cestách. Vyberte si jednoduše trasu a my Vám řekneme, kde si budete moci cestou pohodlně Váš vůz nabít.

Nabíjecí infrastruktura.

Porsche Charging Service.
Porsche Charging Service.
Aplikace pro všechny procesy nabíjení.
Připravili jsme pro Vás vše, abyste cestou mohli nabíjet bez starostí a flexibilně. Po přihlášení do Porsche Connect App získáte prostřednictvím Porsche Charging Service neomezený přístup k husté síti veřejné infrastruktury více než 100 000 nabíjecích míst v Evropě. Není zapotřebí žádné dodatečné přihlašování u konkrétního poskytovatele služby, můžete nabíjet v klidu a pohodlně jako u Vás doma. Jako vlastník vozu Taycan budete mít v Evropě nejen 3 roky možnost bezplatného užívání Charging Service, ale po 3 roky budete mít přístup k rychlonabíjecím stanicím IONITY s nabíjením za zvýhodněné ceny a bez základního poplatku.
Výhod neustále se rozšiřující infrastrukturní sítě a zvýhodněných cen za nabíjení u našeho joint-venture partnera IONITY mohou využívat i řidiči elektromobilů jiných výrobců. Zapojte i Vy kousek Porsche do Vašeho běžného dne¹.

¹Prosím navštivte Porsche Connect Store pro přehled zemí, které nabízejí Porsche Charging Service.

Rozhovor - Tři otázky pro Martina Urschel.
Martin Urschel je vedoucí oddělení Smart Mobility Sales & Operations ve společnosti Porsche AG, který je zodpovědný mimo jiné za nabídku elektronických služeb, jako je například Porsche Charging Service, který se s námi podělí o své zkušenosti s touto službou.
Nabíjení na dálnicích.
Nabíjení na dálnicích.
Rychle a bezpečně k cíli.
Výhody zákazníků Porsche dané nekompromisní mobilitou na cestách. Při nákupu modelu Taycan získáte na 3 roky bezplatný přístup do rychlonabíjecí infrastruktury našeho joint-venture partnera IONITY s nabíjením za zvýhodněné ceny.
Společně s IONITY vytrvale pracujeme na vytvoření výkonné infastruktury, která umožní rychlé nabíjení podél evropských hlavních dopravních tahů. Nabíjecí body jsou rozptýleny ve vzdálenosti po cca 120 km - tak, abyste i vzdálené cíle dosáhli vždy rychle a flexibilně. Po příjezdu k rychlonabíjecímu sloupku nechejte Váš vůz, ať se postará sám o sebe a dopřejte si chvilku oddychu. Zatímco se Váš Taycan nabíjí, vypijte si šálek dobré kávy nebo využijte některou z dalších služeb nabízenou na mnoha nabíjecích stanicích.
Do roku 2020 bude v Evropě k dispozici asi 400 stanic IONITY. Aktuální informace o síti nabíjecích stanicích získáte z naší Porsche Charge Map nebo na stránkách www.ionity.eu.
Nabíjení v cíli.
Nabíjení v cíli.
Dojet, uvolnit se a bezplatně nabít.
Naše nabíjecí infrastruktura Porsche Destination Charging je všude tam, kde jste i Vy - například v hotelích, dobrých restauracích, poblíž golfových hřišť nebo v přístavu jachet. Jako řidič některého modelu Porsche Plug-in-Hybrid nebo elektrického sportovního vozu budete nabíjet bezplatně, pokud budete hostem nebo členem takových zařízení. Přehled všech Porsche Destination Charging Partner najdete v Porsche Charge Map.
Nabíjení u dealera.
Nabíjení u dealera.
Spojení snadného nabíjení a zážitku s nabídkou Porsche.
Společně s mnoha Porsche Centry pro Vás vytváříme další možnosti k rychlému nabíjení budováním našich Porsche Turbo Charger. Taycan se svou architekturou 800 V a až 270 kW zde za optimálních podmínek¹ získá během 5 minut energii na dojezd do 100 km (WLTP). Vůz je tedy trvale připraven k tomu, na co řidič nepřestává nikdy myslet: k jízdě.

¹Optimální podmínky: rychlonabíjecí sloupek CCS >270 kW, >850 V, teplota baterie 30 °C až 35 °C a výchozí stav nabití 5 %.

Řešení nabíjení.

Nabíjecí kabel (Mode 3)
Nabíjecí kabel (Mode 3)
Pro nabíjení u veřejných nabíjecích sloupků se střídavým proudem (AC) potřebujete vhodný nabíjecí kabel (nabídka v Porsche Centru). Ve spojení s Porsche Charging Service si Váš vůz pohodlně nabijete na některém z mnoha tisíc nabíjecích bodů po celé Evropě.
Porsche Mobile Charger
Porsche Mobile Charger
Porsche Mobile Charger Vám umožní nabíjet Váš vůz Porsche z domovní nebo průmyslové zásuvky. Oba kabely, kterými spojíte zásuvku a nabíječku, jsou součástí dodávky. Navíc k Porsche Mobile Charger získáte nástěnnou základnu pro montáž přístroje na zeď.
Přehled Porsche Mobile Charger:
Použití: Nabíjení doma a na cestě
Varianty produktu¹: 3,6 kW, 7,2 kW
Držák na stěnu: Šířka: 136 mm, Výška: 391 mm, Hloubka: 76 mm
Hmotnost: 2,4 - 3,5 kg
Kompatibilita: Kompatibilní se všemi modely Porsche Hybrid a elektromobily²

¹specifická nabídka na trhu; ²Nabíjecí příslušenství Porsche je vhodné výhradně pro vozy, které odpovídají obecně platným normám a směrnicím pro elektromobily. Při jízdě do zahraničí je třeba mít sebou vždy síťový kabel vhodný v dané zemi pro nabíjecí příslušenství Porsche. Kompatibilita je zaručena pouze pro elektrifikovaná vozidla s konektorem typu 2.

Porsche Mobile Charger Connect
Porsche Mobile Charger Connect
Porsche Mobile Charger Connect je nabíječka s 5-palcovým dotykovým displejem, kterou můžete propojit s Vaší domácí přípojkou nebo průmyslovou zásuvkou. Dodává se pro výkon až 11 kW. Přístroj je možné konfigurovat a ovládat prostřednictvím WLAN. Navíc k Porsche Mobile Charger získáte nástěnnou základnu pro montáž na zeď.
Přehled Porsche Mobile Charger Connect:
Použití: Nabíjení doma a na cestě
Varianty produktu¹: 11 kW
Podpora inteligentního nabíjení: Ano, v plném rozsahu pouze v kombinaci s Porsche Home Energy Manager
Držák na stěnu: Délka: 385 mm, Šířka: 135 mm, Výška: 65 mm
Hmotnost: 2,54 kg
Kompatibilita: Kompatibilní se všemi modely Porsche Hybrid a elektromobily²

¹specifická nabídka na trhu; ²Nabíjecí příslušenství Porsche je vhodné výhradně pro vozy, které odpovídají obecně platným normám a směrnicím pro elektromobily. Při jízdě do zahraničí je třeba mít sebou vždy síťový kabel vhodný v dané zemi pro nabíjecí příslušenství Porsche. Kompatibilita je zaručena pouze pro elektrifikovaná vozidla s konektorem typu 2.

Porsche Connect a E-Performance.

S různými aplikacemi a službami Porsche Connect můžete pohodlně ovládat různé funkce vozidla z křesla ve Vašem obývacím pokoji. Například můžete regulovat proces nabíjení, zkontrolovat stav nabití baterie nebo si ve Vašem Porsche před odjezdem nastavit příjemnou teplotu.

Porsche - Information on charging at home.

Informace pro nabíjení doma.

Čas k obnově sil: pro Vás i Váš sportovní vůz. Zjistěte si, jak jednoduše a pohodlně můžete Váš vůz nabíjet přímo u Vás doma.

Ještě více informací o E-Performance.

Zjistěte si více o Porsche E-Performance, elektromobilitě a sportovním vozu budoucnosti.